Registracija

 

Gerb. Tėveliai,

pasibaigus I-am mokslo metų pusmečiui, vasario 1, 2, 3 dienomis kviečiame Jus kartu su vaikais į susitikimus/konsultacijas su dalykų mokytojais.

Susitikimas vyks nuotoliniu būdu per  Microsoft Teams ugdymo platformą (per Jūsų vaiko prisijungimą).

Pagal pageidavimą, kviečiame susiplanuoti laiką ir užsiregistruoti numatomiems susitikimams.

Registruotis galima iki sausio 29 d. 22 val. Vėliau registracija bus išjungta. Norėdami prisiregistruoti, paspauskite nuorodą https://tevudiena.sventosiospm.lt

REGISTRACIJOS INSTRUKCIJA:

  1. Pasirinkite dalyko mokytoją, su kuriuo norėsite susitikti.
  2. Kalendoriuje nurodykite Jums patogią datą ir laiką.
  3. Užpildę privalomus laukus, spauskite mygtuką REGISTRUOTIS.
  4. Sėkmingai atlikus registracijos žingsnius, gausite pranešimą „Jūsų registracija patvirtinta“. Registracijos patvirtinimą gausite ir nurodytu el. paštu.
  5. Norint susitikti su daugiau nei vienu mokytoju, atnaujinkite naršyklės langą ar iš naujo aktyvuokite registracijos nuorodą ir  kartokite veiksmus.

SVARBU. Ne mažiau kaip 5 min. prieš susitikimą būkite įsijungę Teams programą, paruoškite savo kompiuterio garso ir vaizdo įrenginius. Turi būti įjungta ir aktyvi Jūsų vaiko paskyra. Numatyto susitikimo metu mokytojas susisieks vaizdo skambučiu, Jums reikės tik atsiliepti.

Susitikimui galima naudoti ir kitus mobiliuosius įrenginius (planšetes, mobiliuosius telefonus). Būtina turėti Teams programą su įjungta vaiko paskyra.

 

Susitikimui skiriama 15 min.

 

Jei kiltų nesklandumų dėl registracijos, kreipkitės el. paštu: rolandas.kapica@sventosiospm.lt