Klaidos žinutė

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference - eval() (eilutė 2/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference - eval() (eilutė 2/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Pavasarinė inkilėlių kėlimo akcija

         Kaip ir kiekvieną pavasarį, mūsų mokyklos moksleiviai ne tik džiaugiasi po žiemos šalčių atbundančia gamta, bet ir svetingai sutinka iš tolimųjų kraštų sugrįžtančius paukščius.

         Visą kovo mėnesį mokiniai buvo kviečiami dalyvauti inkilėlių kėlimo akcijoje ,,Stovi namelis – skamba giesmelė“, kurios metu vyresniųjų klasių moksleiviai namelius paukšteliams konstravo savarankiškai, o mažieji – kartu su tėveliais. Tačiau svarbiausia – rezultatas: saulėtą kovo 29 d. rytą jaunieji gamtos mylėtojai padovanojo miško giesmininkams 14 inkilų, kartu su Šventosios girininku Egidijumi Japertu iškėlę juos Būtingės apylinkių medžiuose. Šventosios girininkijos ir moksleivių dėka, įvairiausių dydžių, pavasarinėmis spalvomis dekoruoti inkilėliai jau laukia sparnuotųjų miško gyventojų. Neabejojame, kad šiuose gražiuose inkilėliuose apsigyvensiantys paukšteliai savo melodingomis arijomis džiugins ne vieno pajūrio gyventojo širdį.

        Už dalyvavimą akcijoje dėkojame Šventosios girininkijai bei mūsų mokyklos moksleiviams: Aušrinei Pocevičiūtei (1 kl.), Ignui Jašinskui (1 kl.), Kamilei Ruokytei (3 kl.), Justui Vaitkūnui (3 kl.), Joriui Lekavičiui (4kl.), Nojui Gurniks (4 kl.), Andriui Ruokiui (4 kl.), Skirmantei Galdikaitei (5 kl.), Adomui Japertui (5 kl.), Tadui Jašinskui (6 kl.), Titui Paulauskui (7 kl.), Dovydui Barkauskui (7 kl.), Mantui Kulviečiui (7 kl.), Džiugui  Bidvai (8 kl.).

Mokyklos administracija