Klaidos žinutė

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference - eval() (eilutė 2/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference - eval() (eilutė 2/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

"Gintaro keliu 2019"

           Kovo 30 d. rytas jauniesiems mūsų mokyklos žygeiviams prasidėjo pėsčiųjų žygiu „Gintaro keliu 2019“, skirtu paminėti Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos (1921 m. kovo 30 d.) ir pirmąjį Palangos vardo paminėjimą (1253 m. ji paminėta Kuršo dalybų tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo akte). Šis, jau tradiciniu tapęs pėsčiųjų žygis iš Palangos į Šventąją, išjudino net apie 300 Palangos ir Šventosios gyventojų bei atvykusių svečių. Tuo pačiu metu dviračių takais riedlentėmis, dviračiais ir kitomis riedančiomis priemonės į Šventąją pajudėjo akcijos „Riedam“ dalyviai. Maršruto pabaigoje - Šventojoje - pėsčiųjų žygio „Gintaro keliu 2019“ dalyvius šventiškai pasitiko žygio organizatoriai ir pasieniečiai, kurie visus pavaišino kareiviška koše.

          Džiaugiamės šauniaisiais mūsų mokyklos žygeiviais, kurie „Gintaro keliu“ iš Palangos į Šventąją ir atgal nužingsniavo po 25.88 km - Danu Dargiu ir Tadu Jašinsku, taip pat ir dalyvavusiais žygyje į vieną pusę - Faustina Eglynaite, Martyna Sumaryuk, Luku Jaruliu ir Jokūbu Jaruliu, įveikusiais po 12.76 km.

Mokyklos inf.