Pradinukai linksmai pasitiko vasarą

         Paskutinė mokslo metų savaitė pradinės klasės moksleiviams buvo įdomi ir aktyvi. Pirmadienį, birželio 3 d., mažieji mokyklos auklėtiniai dalyvavo prevencinės programos „Bendraamžiai – bendraamžiams“ parengtame projekte „Kumštis“.

         Antradienį - metas, skirtas kelionėms. Birželio 4 d. pirmos ir antros klasės auklėtiniai, kartu su mokytojomis vyko į Palangą, kur lankėsi J. Šliūpo memorialinėje sodyboje bei dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Vaikai ir žaislai“. Kol pirmokai drauge su antrokais plėtė savo kultūrinį akiratį, trečios ir ketvirtos klasės moksleiviai susitiko su regbio komanda ir sudalyvavo draugiškose rungtynėse. Kitą dieną antrokai nuvyko į UAB ,,Pramasta“. Čia jie susipažino su metalo apdirbimo būdais ir įranga bei šeimyninio verslo organizavimo galimybėmis.

         Ketvirtadienį mokykloje vyko didžioji pradinių klasių moksleivių šventė ,,Sudie, pradine!”. Aktų salėje, skambant garsioms ovacijoms ir plojimams, jiems įteikti pradinio ugdymo pažymėjimai. Tėveliai su pasididžiavimu stebėjo savo mažuosius, o ketvirtos klasės mokiniai netvėrė džiaugsmu, sulaukę tokios gražios, jų garbei surengtos šventės. Atrodo, dar visai neseniai ketvirtokai pradėjo lankyti pirmą klasę, nedrąsiai, tvirtai įsikibę į tėvelių rankas, pravėrė mūsų mokyklos duris, o šiandien jie jau užbaigė pirmąjį mokslo etapą - pradinę mokyklą. Visus susirinkusius salėje džiugino šventinė pradinukų ruošta programėlė ir nuoširdūs sveikinimai būsimiems penktokams.

         Mokslo metus pradinukai užbaigė penktadienį vykusia sporto švente ,,Sportuokime ir žaiskime kartu”. Nors ore tvyrojo vasaros karštis, tačiau visi pradinukai linksmai ir sportiškai nusiteikę rinkosi į mokyklos stadioną. Tądien nebuvo nė vieno sėdinčio - visi judėjo, lakstė ir smagiai varžėsi linksmose rungtyse bei sportinėse estafetėse. Sporto šventės metu mokinukai mokėsi ir zumbos, populiarios visame pasaulyje sporto programos, paslapčių. Štai tokia aktyvi ir judri pradinukų mokslo metų pabaiga.

Pradinukų inf.