Paskatinamoji mokyklos dovana geriausiai besimokantiems

        Birželio 21 - 29 dienomis 11 geriausiai besimokančių mūsų mokyklos moksleivių (Auksė Pavarotnikaitė, Rūta Dragūnaitytė, Adomas Japertas, Faustina Eglynaitė, Jūra Bradūnaitė, Paulina Sumaryuk, Martyna Sumaryuk, Vaigintė Sinušaitė Jonas Būbelis, Egidija Japertaitė ir Elėja Vilkauskaitė, beje, prie jų prisijungė ir dar keli savanoriai iš kitų klasių) linksmai ir labai aktyviai leido laiką Balsių vaikų poilsio stovykloje Akmenės rajone.

        Vos atvykusios, penktadienį, mergaitės užsiėmė vietas Balsių malūno 4 kambaryje - palėpėje, o berniukai įsikūrė 10 namelyje. Stovyklai prasidėjus, susipažinę su aplinka ir nuostabiais vadovais, bandėme nuspręsti, kuria širdžiai miela veikla, iš įvairiausių siūlomų, užsiimti pirmiausia. O būrelių pasiūla tikrai buvo didžiulė: biliardas, stalo tenisas, šaškės, šachmatai, domino, įvairūs stalo žaidimai, sūpynės, dailės ir menų studija, badmintonas, mini golfas, futbolas, tinklinis, kvadratas, krepšinis, šokiai ir kt. Galų gale nuomonės nesutapo ir visi pasirinkome skirtingus būrelius.

         Kiekvieną vakarą 18 valandą vykdavo pagrindinis baigiamasis dienos renginys. Tačiau mums labiausiai įsiminė ,,Talentų šou". Jame šoko kelios mūsiškės merginos. Pasirodymų buvo visokiausių – vaikai dainavo, šoko, vadino ir pan. Savo talentus taip pat parodė ir stovyklos vadovai. Jie labai pagyvino visą renginį ir buvo patys juokingiausi. Vakarais kasdien laukė diskoteka.

        Penktą stovyklos dieną mūsų namelio būrys lankėsi Balsių slėnyje. Ten, pasinaudodami specialia alpinistine įranga, galėjome išbandyti savo jėgas nusileidimo trasose, kurios nutiestos per Virvytės upę, taip pat kitose karstynėse bei supynėse. Žinoma, prieš visus ekstremalius išbandymus išklausėme saugumo instruktažus, kurie labai prailgo, nes eilėje išbandyti mokomąją trasą laukė apie 40 vaikų. Labiausiai Balsių slėnyje mums patiko ekstremalios sūpynės. Ten norėjome suptis net kelis kartus.

         Neišdildomą įspūdį paliko ir plaukimas baidarėmis. Taip pat stovykloje veikė pirtis ir kubilas, buvo organizuojami naktiniai žygiai, tad norintys galėjo pasilepinti ar pasinaudoti ir šiais malonumais.

         Pramogauti ir atostogauti Balsių stovykloje mums be galo patiko! Dar nespėję išvykti, vos įsėdę į autobusą, jau planavome kaip čia grįšime kitais metais. Labai sunku buvo atsisveikinti su vadovais, žinoma, neapsiėjome ir be ašarų. Balsių stovyklos himnas tikrai nemeluoja, tai yra geriausia stovykla Lietuvoje! Įspūdžiai, kuriuos čia patyrėme, ir prisiminimai tikrai lydės mus visus metus!

Egidija, Martyna, Faustina ir Elėja