Drauge įžiebkime Kalėdų šviesą

Kalėdas kurkime kartu

       Advento ir artėjančių gražiausių žiemos švenčių laikotarpis, ko gero, nušviečia kiekvieno iš mūsų kasdienį gyvenimą, pamažu pripildydamas jį Kalėdų dvasia. Nors žiema nesiskubina dabinti šerkšnu mūsų pajūrio, nors negalime pasigėrėti elegantiškai krintančiomis baltomis snaigėmis, o ir sniego pusnų dar nematyti, bet mokyklos pastatas tarsi skendi gražiame žiemos paveiksle ir nebyliai primena, jog šventos Kalėdos jau tikrai ne už kalnų.

         Viltį, šviesą ir šilumą visiems: mokyklos bendruomenei, praeiviams, dovanoja žibintai, šiemet tapę savotišku Kalėdų laukimo simboliu. Žibintų karpiniai puošia mokyklos langus, o kalėdinių žibintų dirbtuvėlėse moksleivių pagaminti šviesos žiburiai kasryt apšviečia kelią link mokyklos durų, patvirtindami tirpstančias dienas iki paslaptingosios nakties stebuklų išsipildymo. Taip užburiančiai kiekvieną paskutinio šių metų mėnesio rytą degančios liepsnelės šildo ir pačių žibintų kūrėjų širdis, ir visus skubančius, vėluojančius, lekiančius priverčia bent minutėlę sustoti, susimąstyti, pajusti ramybę ir pamažu širdį užliejantį šilumos, gerumo pojūtį. Langų puošyba - žibintų ir baltutėlių sniego gniūžčių dekoracijomis – tradiciškai rūpinosi auksarankė dailės mokytoja D. Šimkevičienė.

         Degančiais žibintais nešini, apsigaubę džiaugsmo ir gėrio skraiste, mūsų mokyklos moksleiviai atskubėjo ir į gruodžio 7 d. vykusią Šventosios miestelio eglės įžiebimo šventę, kur visiems susirinkusiems priminė svarbiausią Kalėdų idėją – uždegti gerumo žiburį kiekvieno iš mūsų širdyje...