Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!

Sveikiname konkurso - parodos „Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!“ I vietos laimėtojus!

 

Palangos pradinė mokykla:

VILTĖ PIEPALIŪTĖ, 1 kl. - už kalėdinį žaisliuką;

EVA KONČIŪTĖ, 2 kl.  - už kalėdinį atviruką;

GABIJA PETRAUSKAITĖ, 1 kl. - už kalėdinę dekoraciją.

 

Palangos Baltijos pagrindinė mokykla:

KOSTAS BIČKŪNAS, 1 b kl. - už kalėdinį žaisliuką;

AMELIE GRIGAS, 2 a kl. - už kalėdinį atviruką;

GAJA DOROTA VENSKUTĖ, 4 a kl. - už kalėdinę dekoraciją.

 

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla:

EMILIJA MAČIULYTĖ, 1 a kl. - už kalėdinį žaisliuką;

IZABELĖ ČERNIAUSKAITĖ, 1 c kl. - už kalėdinį atviruką;

AMANDA STANKEVIČIŪTĖ, 4 a kl.  - už kalėdinę dekoraciją.

 

Latvijos Rucavos mokykla:

MARTINS ZULGIS, 3 kl. - už kalėdinį žaisliuką;

ŠARLINA DEJUS, JEKABS GRAUDUŽIS, EVELINA GEGERE, ELINA KADIKE, ENIJA KALNIT, ELIZABETE VIERPE, 1 kl. - už kalėdinį atviruką.

 

Palangos Šventosios pagrindinė mokykla:

URTĖ VENSLOVAITĖ, 1 kl. - už kalėdinį žaisliuką;

EGLĖ PAVAROTINKAITĖ, 4 kl. - už kalėdinį atviruką;

GABIJA JAPERTAITĖ, 1 kl. už kalėdinę dekoraciją.

 

Lietuvos dekoratyviinių balandžių augintojų asociacijos  ir Palangos balandininkų klubo simpatijų prizai skiriami:

KAIJA ANNA MARIJA GTAUDUŽA - Latvijos Rucavos mokykla

ERVINAS DAIVIDAVIČIUS - Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

MARIJA KECIORYTĖPalangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

DANIELĖ LUKOŠEVIČIŪTĖPalangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

 

"Gintarinių Kalėdų" sumanymo autorės simpatijų ženkliukai skiriami:

ELA ANDŽELA EDELMANELatvijos Rucavos mokykla

GAIGALA LIBA GRAUDUŽALatvijos Rucavos mokykla

RAIVIS LIEBUS Latvijos Rucavos mokykla

NIKOLA STUDENTELatvijos Rucavos mokykla

ELINA KADIKELatvijos Rucavos mokykla

LIVA VAJEVSKALatvijos Rucavos mokykla

MARTINS VINDIGSLatvijos Rucavos mokykla

ANDŽELINA HANNA ZEMELatvijos Rucavos mokykla

GABRIELA ZULGELatvijos Rucavos mokykla

AIRITA NGRINBERGLatvijos Rucavos mokykla

 

SILVIJA ŠIUKŠTAITĖ - Palangos pradinė mokykla

KAROLIS RABECAS - Palangos pradinė mokykla

ARMINAS ŠMIGELSKIS - Palangos pradinė mokykla

SOFIJA SAVICKAITĖ - Palangos pradinė mokykla

KAMILĖ ŽALGIRYTĖ - Palangos pradinė mokykla

KAMILĖ JANKAUSKAITĖ - Palangos pradinė mokykla

 

JOKŪBAS JAPERTAS - Palangos Šventosios pagrindinė mokykla

EGLĖ PAVAROTNIKAITĖPalangos Šventosios pagrindinė mokykla

JONAS STEPONAVIČIUSPalangos Šventosios pagrindinė mokykla

ELZĖ MOCKUTĖPalangos Šventosios pagrindinė mokykla

ADRIANA IBATULINAITĖPalangos Šventosios pagrindinė mokykla

LUKAS KIKILASPalangos Šventosios pagrindinė mokykla

 

GABIJA GRUŠNIŪTĖPalangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

RUGILĖ KAMINSKAITĖPalangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

NOJUS ZALECKISPalangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

PAULA KLEMANTAVIČIŪTĖ - Palangos V. Jurgučio pagrindinė mokykla

 

ARNAS SUŠINSKIS - Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

SAULĖ LOPATAITĖPalangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

JOKŪBAS AMBROZAPalangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

LAURYNAS PLIATIEKIUIPalangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

MARIJA SAULĖ RULYTĖPalangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

AUŠRINĖ KAZLAUSKAITĖPalangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

MEDA GINAITYTĖPalangos "Baltijos" pagrindinė mokykla

 
 
Nugalėtojų apdovanojimų renginys vyks sausio 16 d. 13.00 val. Palangos Kurorto muziejuje (Birutės al. 34a). Kviečiame dalyvauti.