Informacija apie pagalbos teikimą

         Papildomai primename, kad, esant poreikiui, su mokyklos švietimo pagalbos ir sveikatos specialistais galite susisiekti asmeniškai šiais kontaktais:

Psichologė Vilma Kalninienė – tel. Nr. 8 460 30 665 (pirmadieniais ir trečiadieniais), el. paštu - vilma.kalniniene@sventosiospm.lt (darbo dienomis);

Socialinė pedagogė Danutė Petkienė – tel. Nr. 8 612 42 428 (pirmadieniais – ketvirtadieniais), el. paštu - danute.petkiene@sventosiospm.lt (darbo dienomis).

Logopedė, spec. pedagogė Regina Martišienė – regina.martisiene@sventosiospm.lt (darbo dienomis).

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Indrė Steponavičienė – tel. Nr. 8 460 30 665 (antradieniais ir ketvirtadieniais), el. paštu - indre.steponaviciene@sventosiospm.lt

KITOS EMOCINĖS (PSICHOLOGINĖS) PAGALBOS TARNYBOS:

Palangos švietimo pagalbos tarnyba – tel. Nr. 8 460 40106 (darbo dienomis), el. paštu -info@palangosspt.lt

„Vaikų linija“ - nemokamu tel. Nr. 116 111 (kasdien nuo 11 iki 23 val.), pokalbiai internetu - www.vaikulinija.lt (pirmadieniais – penktadieniais nuo 18 iki 23 val.)

„Jaunimo linija“ – nemokamu tel. Nr. 8 800 28 888 (kasdien, bet kuriuo paros metu), pagalba laiškais ir pokalbiais internetu – www.jaunimolinija.lt

„Tėvų linija“ - nemokamu tel. Nr. 8 800 90 012 (pirmadieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 13.00 ir nuo 17.00 iki 21.00 val.), anoniminė.

Bendra emocinės pagalbos linija – tel. Nr. 1809

In memoriam

   

  

    Lapkričio 5 d. staiga užgeso ilgamečio Šventosios pagrindinės  mokyklos direktoriaus, mokytojo, kolegos Kazio Litvino gyvybė. Sunkią  netekties valandą dalijamės skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius  tariame žmonai Janinai, sūnui Mantui, mamai, broliui ir kitiems  artimiesiems.

Šventosios pagrindinės mokyklos bendruomenė

Mokyklos biblioteka praturtėjo naujomis knygomis

Spalio pabaigoje internetinis knygynas „Patogu pirkti“,  https://www.patogupirkti.lt dovanojo mokyklos bibliotekai programinių leidinių už 50 eurų.

Siuntoje radome knygų skirtuką, kuriame rašoma: „Aš tikiu, kad skaitant gerą knygą gali nutikti kažkas magiško“ (H. Lee). Tuo tikime ir mes. Knygų skaitymo nauda yra neišmatuojama. Tikime, kad internetinio knygyno „Patogu pirkti“ dovanotos knygos padės atverti vartus į nuostabią, stebuklais ir nuotykiais kvepiančią, knygų šalį!

Sveikiname

Vakarų Lietuvos 5 - 8 kl. mokinių matematikos olimpiados II etapo (Palangoje) nugalėtojus:

Nojų Gurniks, 6 kl. – I vieta

Auksę Martišiūtę, 6 kl. – II vieta

Justiną Stončių, 7 kl. – II vieta

Mokytoja Janina Spučienė

Vokiečių kalbos dienos

         Tradiciškai visoje Lietuvoje spalio mėnesį vyksta Vokiečių kalbos dienos, kurių pagrindiniai akcentai šiemet yra tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas. Šventosios pagrindinės mokyklos šeštokai taip pat dalyvavo šiame  projekte, skirtame vokiečių kalbai ir aplinkosaugai.

          Pamokos metu pirmiausia išmokome naujus žodžius, pakartojome spalvų pavadinimus. Tada gaminome įvairiaspalvius žibintus iš panaudotų stiklainių ir krepinio popieriaus. Visi liko patenkinti savo kūrybinio darbo rezultatais.

Devintokų kelionė į Vilnių

         Rugsėjo paskutiniąją dieną devintos klasės mokiniai su auklėtoja Danute Petkiene keliavo į Vilnių. Užkopę į Gedimino kalną ir pasigrožėję nepakartojama miesto panorama, aplankė Aušros Vartų koplyčią, šv. Onos bažnytėlę, Katedrą, Bernardinų sodą. Visiems didelį įspūdį paliko veiklos ,,Hangar“ pabėgimo kambaryje. Vilniaus paveikslų galerijoje devintokai dalyvavo edukacijoje ,,Gyvieji paveikslai“. Ten teko stebėti, kaip būsimieji restauratoriai mokosi kopijuoti paveikslus ir įsikūnyti į sultono, pasiuntinio, kariūno ir kitus vaidmenis.

Pamoka netradicinėje aplinkoje

         Spalio 12 d. mūsų mokyklos antrokams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje - Palangos kurorto muziejuje. Viloje ,,Anapilis“ moksleiviai apžiūrėjo unikalią gimtojo krašto ekspoziciją, susipažino su grafų Tiškevičių istorija, įdėmiai klausėsi legendos apie Birutę. Tądien muziejuje vaikai pažiūrėjo ir nuotaikingus filmukus apie Senąją Palangą. O kaip be smagaus pasivaikščiojimo po rudenišką Palangą – mokiniai nuo tilto žvelgė į užburiančius jūros tolius, gėrėjosi gelsvomis kopomis. Kelionę mokiniai užbaigė pamoka baseine.

Trečiokai aplankė Baltų Mitologijos parką

         Spalio 12 d. 3 kl. mokiniai aplankė Baltų Mitologijos parką. Keliaudami pažintiniais takais, trečiokai susipažino su baltų tautų mitologija, stengėsi suprasti Pasaulio ir Kosmoso sandarą bei pajusti žmogaus amžinąjį ryšį su Gamta. Gerų emocijų ir adrenalino pliūpsnį padovanojo prie parko įrengtas labirintas. Atkakliausi buvo apdovanoti Laimės šulinio radybomis. Labirinto kūrėjai sako, kad ir kokiais takais beeitum, vistiek pateksi į vieną vienintelį tašką, tad labirintą galime laikyti žmogaus gyvenimo kelio į savo likimą simboliu. Pabaigoje kiekvienas sugalvojo po norą ir paleido jį į dausas su varpo dūžiu, tikėdamiesi greito išsipildymo.

Puslapiai