Klaidos žinutė

  • Strict warning: Only variables should be passed by reference - eval() (eilutė 2/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference - eval() (eilutė 2/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Baigiamasis projekto “Nuo Vasario 16-osio iki Kovo 11-osios” renginys

         Penktadienį mokyklos aktų salėje vyko baigiamasis projekto “Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios” renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Vietovardžių metams paminėti.

Mokykloje lankėsi svečiai iš Radviliškio

         Vasario 22 dieną Šventosios pagrindinėje mokykloje lankėsi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojai.

Renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šventei ir gimtajai kalbai

         Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti mokykloje vyko daug netradicinių veiklų. Penktadienio rytą visi mokyklos mokiniai bei mokytojai susirinko aktų salėje ir šį šventinį rytą pradėjo giedodami „Tautišką giesmę“, taip iškilmingai paminėdami artėjančią reikšmingą istorinę Lietuvos valstybei datą. Datą, kai Lietuva buvo vėl įrašyta į pasaulio žemėlapius kaip nepriklausoma valstybė. Šios gražios šventės proga sveikinimus žodžius susirinkusiems tarė lietuvių kalbos mokytoja Aistė Viskontė ir mokyklos direktorė Valda Šarkienė, kuri, kaip ir kasmet, šios iškilios šventės proga įteikė mokiniams nemažai diplomų, padėkos raštų, prizų bei kitų apdovanojimų iš įvairių respublikinių konkursų, olimpiadų bei kitų renginių.

Šventosios mokykla šventiškai peržengė 80-ies metų slenkstį

         Vasario 14-oji Šventosios pagrindinės mokyklos bendruomenei buvo ypatinga. Simbolinę meilės dienos pavakarę ugdymo įstaiga minėjo mokyklos aštuoniasdešimties metų jubiliejų. Šia garbinga proga mokykloje buvo surengtas jaukus ir šiltas šventinis renginys „Leisk palinkėti“, į kurį sukviesti esami ir buvę mokyklos pedagogai, mokiniai, darbuotojai ir garbingi miesto svečiai.

Žiemos švenčių belaukiant...

         Kaip ir kasmet, likus kiek mažiau negu mėnesiui iki gražiausių žiemos švenčių, mokykloje tvyrojo kalėdinės nuotaikos, skambėjo šventinės dainos bei vyko daugybė kalėdinių renginių. Gruodį mokyklos fojė sieną papuošė stilizuotas advento kalendorius bei 1–7 klasių moksleivių piešinių paroda ,,Myliu žiemą“. Kalėdine dvasia alsuojančia, žiemos snaigėmis dekoruota langų puošyba tradiciškai rūpinosi dailės mokyt. D. Šimkevičienė.

Pajūrio klavyrai

         2018 m. lapkričio 28 d. vyko V- asis Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis - konkursas "Pajūrio klavyrai". Jame dalyvavo ir Palangos Stasio Vainiūno Šventosios skyriaus mokinė Elėja Vilkauskaitė (mokytoja Virginija Juškienė). Konkurse dalyvavo 11 Žemaitijos krašto mokyklų. Elėja Vilkauskaitė C kategorijoje laimėjo 3 vietą. 

Respublikinė astronomijos viktorina ,,Po žvaigždėtu dangum‘‘

         Lapkričio 24 d. mūsų mokyklos mokiniai Jonas Būbelis, Egidija Japertaitė ir Violeta Želvytė, dalyvavo respublikinėje astronomijos viktorinoje „Po žvaigždėtu dangum“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Renginys buvo skirtas NASA veiklos 60 - mečiui. Į jį buvo pakviesta 100 jaunųjų astronomijos mėgėjų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Šviesos ir žodžio šventė

         Lapkričio 12–18 d. vyko Šiaurės šalių literatūros savaitė (anksčiau – Šiaurės šalių bibliotekų savaitė), kurios tema „Šiaurės herojai“. Tai Šiaurės šalių asociacijų „Norden“ federaci-jos kuruojamas projektas, puoselėjantis garsinio skaitymo ir pasakojimo tradiciją, domėjimąsi Šiaurės šalių literatūra.

Sveikos mitybos diena

          Lapkričio 8-ąją Šventosios mokykloje buvo paminėta Europos sveikos mitybos diena. Tądien visuomenės sveikatos priežiūros specialistė,  direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei mokinių tarybos atstovai pasistengė, kad moksleiviai ne tik susipažintų su sveikos mitybos principais, bet ir patys įsitikintų, jog užkandžiauti galima ir sveikai, ir skaniai. Sveikos mitybos dienos metu visi mokiniai buvo vaišinami vaisiais, daržovėmis bei valgyklos darbuotojų iškeptais sveikuoliškais ir nepaprastai skaniais sausainiais.

Puslapiai