Profesinio orientavimo išvyka į studijų karjeros parodą „Studijų regata 20“

        „Studijų regata 20“  -  tai studijų ir karjeros mugė, pakvietusi ir mūsų mokyklos 9 – 10 klasių mokinius susipažinti su Klaipėdos aukštųjų ir profesinių mokyklų siūlomomis studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis, priėmimo tvarka, darbo rinkos tendencijomis, susitikti su įtakingiausių vakarų Lietuvos įmonių atstovais, atsakyti į klausimus dėl profesijos pasirinkimo.

 

Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!

Sveikiname konkurso - parodos „Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!“ I vietos laimėtojus!

 

Palangos pradinė mokykla:

VILTĖ PIEPALIŪTĖ, 1 kl. - už kalėdinį žaisliuką;

Pasitinkant Kalėdas

         Šiemet mūsų mokykloje vyko tikras kalėdinių švenčių maratonas. Jau lapkričio pabaigoje prasidėjo gražus žiemos švenčių laukimo laikotarpis - veikė kalėdinių žaisliukų gamybos dirbtuvėlės, kur mokiniai savo rankomis kūrė kalėdinius žibintus, o paskui stebėjo teatro ir pramogų studijos „Lulu“ atliekamą spektaklį „Žibintininkas ir žvaigždė“.

"Saugios mano Kalėdos"

Sveikiname Palangos bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių piešinių konkurso "Saugios mano kalėdos" prizininką

Domantą Barkauską,  4 kl. 

Mokytoja Rasa Birškuvienė

Talentų šou „Gintarinis taškas“

Kuriame Kalėdas kartu

         Gruodžio 17 d. popietę mokyklos aktų salės scenoje sužibo mūsų ugdymo įstaigos jaunieji talentai, kurie, pasak šio renginio ,,Gintarinis taškas“ sumanytojos J. Liutikienės, tikrai turi ką parodyti bei pademonstruoti. Viso šio talentų šou metu 2–10 kl. moksleiviai susirinkusius žiūrovus maloniai stebino šokiais, kvapą atimančiais akrobatikos pasirodymais, ypatingais muzikiniais gebėjimais, meno darbais ir net sportinio pasirengimo reikalaujančiais triukais.

Seku seku kalėdinę pasaką

Kalėdas kurkime kartu

         Gruodžio 10 d. vyko popietė „Seku, seku kalėdinę pasaką“.

Robotika mokykloje

         Šventosios pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso renginyje „Kosmosas ir robotika“, o 5-9 klasių mokiniai „Robotika ir Japonijos kultūra“. Tikriausiai būtų sunku rasti vaiką, kuris nesižavėtų kosmoso platybėmis, robotais, naujausiomis technologijomis sukurtais žaislais. Edukacijos metu mokiniai įsijautė į jaunųjų išradėjų vaidmenį, konstravo ir programavo robotus. Kiekvienai amžiaus grupei buvo skirta užduotis pagal sugebėjimus, todėl visiems užsiėmimas labai patiko. Mokiniai turėjo galimybę būti kūrybiški, leisti fantazijai veikti, pasinerti į atradimų džiaugsmą ir pajusti komandinio darbo svarbą. Mokiniai, dalyvavę kultūrinėje-edukacinėje programoje ir atlikę užduotis, gavo pažymėjimus.

Paskaita apie socialinius tinklus

         Lapkričio 28 d. devintokai svečiavosi Klaipėdos socialinių mokslų kolegijoje, kur išklausė paskaitą apie socialinius tinklus, apžiūrėjo šioje aukštojoje mokykloje esančias edukacines erdves ir biblioteką.

         Kolegijos dėstytoja moksleiviams papasakojo apie profesijas, kurias galima įgyti šioje mokymo(-si) įstaigoje, apie daugiatautę studentų bendruomenę, jos veiklas po paskaitų ir organizuojamus renginius.

Drauge įžiebkime Kalėdų šviesą

Kalėdas kurkime kartu

       Advento ir artėjančių gražiausių žiemos švenčių laikotarpis, ko gero, nušviečia kiekvieno iš mūsų kasdienį gyvenimą, pamažu pripildydamas jį Kalėdų dvasia. Nors žiema nesiskubina dabinti šerkšnu mūsų pajūrio, nors negalime pasigėrėti elegantiškai krintančiomis baltomis snaigėmis, o ir sniego pusnų dar nematyti, bet mokyklos pastatas tarsi skendi gražiame žiemos paveiksle ir nebyliai primena, jog šventos Kalėdos jau tikrai ne už kalnų.

Mes prie Baltijos užaugę

       Projektas „Kuriu, nes myliu“

         Palangos miesto pradinių klasių mokinių tęstinio projekto „Kuriu, nes myliu“, kurį organizavo Šventosios pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos (R.Birškuvienė, M.Petrauskienė, S.Sendrauskienė, R.Toliušienė), kūrybinių darbų programa vainikuota paroda „Mes prie Baltijos užaugę“. Unikaliais moksleivių kūrybiniais darbais galima pasigrožėti mūsų mokyklos bibliotekoje.

Puslapiai