Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Šeštokų edukacinė programa Žemaitijos nacionaliniame parke

Rugsėjis šiemet ypatingai lepino puikiais orais, o kol lauke vasara – kodėl nepasimokius kitaip! Juolab, kad šeštokai pernai laimėjo šauniausios klasės konkursą ir gavo dovanų nemokamą kelionę! Tad pasvarstę, pasitarę priėmė vieningą sprendimą - aplankyti Žemaitijos nacionalinį parką. Sudomino Plateliai savo dvaro muziejumi ir raketų bazės muziejumi Plokštinės miške. Tad rugsėjo 21 dienos rytą mokiniai išsiruošė kelionėn. Kelias netolimas - ,,pailsėt“ neprireikė. Raketų bazės muziejaus darbuotojos jau laukė šeštokų su įdomia ekskursija ir smagiomis užduotimis. Išklausę pasakojimo, šeštokai dėliojo istorinių įvykių chronologijos taką, iššifravo slaptas žinutes, matavosi dujokaukes. Buvo tikrai įdomu, o kartais ir baisoka - vaškinės karininkų ir kareivių figūros požemių prieblandoje atrodė įspūdingai ir nejaukiai.

Bet štai mes vėl žemės paviršiuje, saulutė vėl šviečia - traukiame į Platelių dvaro muziejų, o ten - Užgavėnių kaukių ekspozicija! Jų ten daugiau nei 400, tad išsirinkti vieną labiausiai patikusią ir pasidaryti su ja asmenukę - nemenkas iššūkis! O kaip smagu buvo, kai ,,gražuolė” Morė ekspozicijoje pasirodė besanti jų technologijų mokytojo Lino Žulkaus kūrinys! Fotografavosi visi! Praalkus ir beieškant, kur čia ,,kirminą numarinti”, Platelių apžvalgos bokštas pasitaikė - kaipgi nepasinaudosi proga apylinkes iš aukštai apžvelgti - lipam! Vaizdelis tikrai puikus. Taip besilinksminant saulelė vakarop pakrypo, tad namų link teko sukti, bet oras toks puikus, dar norisi drauge lauke pasiausti. Visai šalia - HBH pramogos – mini zoologijos sodas ir šauni žaidimų aikštelė, tad dar valanda čia - ir namo!

Pavargusių nebuvo, o laimingi - visi! Ačiū už turiningai ir be galo smagiai praleistą dieną.

 

Ingrida Griškėnienė