Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Ruduo – įvairių varžybų metas, o spalį – tikras kvadrato maratonas. Spalio 26 d. Šventosios pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai išvyko į Palangos Vlado Jurgučio progimnaziją, kur vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (gim. 2011 m. ir jaunesnių) berniukų ir mergaičių kvadrato varžybos. Šiose varžybose susitiko trijų mokyklų auklėtiniai - atskirai varžėsi Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ir Šventosios pagrindinės mokyklos berniukų bei mergaičių komandos. Pirmiausia savo jėgas išbandė mūsų mokyklos mergaičių komanda, kuri atkakliai varžėsi su Vlado Jurgučio progimnazijos rinktine. Po įnirtingos kovos paaiškėjo, jog stipresnės kvadrato aikštelėje buvo progimnazijos moksleivės, kurios ir tęsė kovą su Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos auklėtinėmis. Kova tarp šių dviejų mokyklų buvo tikrai įtempta, tačiau pergalę iškovojo „Baltijos“ mokyklos sportininkės. Mūsų mokyklos mergaičių rinktinė po pertraukėlės dar kartą išbandė savo jėgas ir dėl II-III-ios vietos varžėsi su Vlado Jurgučio progimnazijos sportininkėmis. Nors mūsiškėms netrūko nei entuziazmo, nei kovingumo, tačiau fortūna palankesnė buvo varžybų šeimininkėms. Taigi, šį kartą I-ąją vietą iškovojo „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mergaičių komanda, II – oji vieta atiteko Vl. Jurgučio progimnazijai, o garbingą III- iąją vietą pelnė Šventosios pagrindinės mokyklos moksleivės: Panovaitė Patricija, Eberling Karolina, Bradūnaitė Banga, Danilevičiūtė Luka, Vaitkūnaitė Skaistė, Eglinskytė Austėja, Daunytė Amelija, Girčiūtė Tėja, Janeikaitė Austėja, Eglė Žymantaitė. Kvadrato varžybas tęsė berniukų komandos. Aikštelėje susitiko „Baltijos“ pagrindinės mokyklos berniukų rinktinė su mūsų mokyklos sportininkais. Nuo pat pirmųjų minučių abi komandos demonstravo charakterį ir norą nugalėti, tačiau po įtemptos kovos nugalėtojais tapo „Baltijos“ pagrindinės mokyklos žaidėjai, kurie vėliau įveikė ir Vlado Jurgučio komandą. Kovojant dėl II – III-ios vietos dar kartą į kovą stojo Vlado Jurgučio progimnazijos ir Šventosios pagrindinės mokyklos berniukų rinktinės, tačiau, deja, mūsiškiams nepavyko išplėšti pergalės. Po įnirtingų kovų Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos berniukai nepaliko jokių šansų kitoms mokykloms ir džiaugėsi I – ąja vieta, II – ąją vietą iškovojo Vl. Jurgučio progimnazija, o III – oji vieta atiteko Šventosios pagrindinės mokyklos berniukų komandai, kurioje žaidė: Eberling Jonas, Domas Šiburkis, Barkauskas Rimvydas, Drąsutis Trojus, Jašinskas Ignas, Liutikas Gintaras, Maciulevičius Emilis, Mielovas Dainius, Tamošauskas Domas, Valavičius Gerdas. Po kvadrato varžybų visų mokyklų komandų nariai apdovanoti šiltais sveikinimų žodžiais ir, žinoma, medaliais. Šventosios pagrindinės mokyklos varžybų dalyviai, taip pat ir fizinio ugdymo mokytoja E. Venslauskienė dalinosi patirtimi ir džiaugėsi iškovoję III – ąją vietą. Mūsų mokyklos ugdytiniai nekantriai laukia, kada vėl galės išbandyti savo jėgas kvadrato aikštelėje.