Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Karjeros ugdymo protų kovos

Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje karjeros ugdymo pamokose mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti profesijų protų kovose. Protų kovų klausimai ir užduotys suskirstytos pagal mokinių amžiaus grupes: 1-4 kl. ir 5-8 kl.. Klausimai ir užduotys buvo susijusios su karjera, darbu, profesijomis bei darbo įrankiais.

Protų kovose mokiniai turėjo galimybę pažinti profesijas, diskutuoti, atsakinėti į klausimus.  1-4 kl. mokiniams į pagalbą atskubėjo karjeros ugdymo pamokų ambasadoriai: Justas, Emilė, Urtė, Skaistė, Luka ir Dominykas.

Karjeros ugdymas Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje – tai pamokos, profesinis veiklinimas, vizitai, konsultacijos. Mokiniai  karjeros ugdymo pamokose gali geriau pažinti save, atsakydami sau į klausimus: koks aš esu?, kuo noriu būti?, ką turėčiau padaryti?. Karjeros ugdymo kabinete rasite naujausios informacijos apie studijų ar mokymo programas Lietuvoje.                                                             

Karjeros ugdymo mokytoja Jolanta Liutikienė