Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Šventinė ketvirtokų išvyka

Gruodžio 10 dieną šventiškai nusiteikę ketvirtokai lankėsi Klaipėdos dramos teatre, kur žiūrėjo pagal vieną iš gražiausių H. CH. Anderseno pasakų sukurtą spektaklį „Sniego karalienė“. Spektaklis sudarytas iš septynių atskirų pasakojimų, per kuriuos išgyvenami visi metų laikai. Gėrėdamiesi puikiomis besikeičiančiomis dekoracijomis ir stebėdami įvairių personažų pasirodymą scenoje, vaikai ne tik pamatė spektaklį, bet tuo pačiu mokėsi ir vertybių. Ši pasaka parodo, kas atsitinka, kai širdis ima ir pavirsta ledo gabalėliu. Spektaklio pertraukėlės metu Klaipėdos dramos teatro muziejuje vaikai smalsiai apžiūrėjo personažų kostiumus, tyrinėjo jame vaidinančių aktorių išlietus ir eksponuojamus delnų įspaudus. O pavaikščioję po šventiškai papuoštą Teatro aikštę ir apžiūrėję uostamiesčio žaliaskarę moksleiviai dar labiau pajuto kalėdinę nuotaiką.   

Po spektaklio ketvirtokai mokykloje aptarė vaidinimo turinį, aiškinosi, kodėl svarbu mylėti savo artimuosius. Kalėdinis švenčių laukimas ypatingas tuomet, kada žmones tarpusavyje sujungia gerumas...

 

Mokytoja Rasa Birškuvienė