Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Pirmokų edukacinės pamokos

Net dvi technologijų pamokos 1 klasės mokiniams vyko muziejuose. Sausio 19 d. mokinukai pirmą kartą aplankė Klaipėdos Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žiemos išvarymo šventės, papročiai ir tradicijos“. Pirmokai ne tik praplėtė žinias apie Užgavėnes, bet ir sužinojo apie žiemos išvarymo šventės prasmę, jos atsiradimą bei šventimo tradicijas. O užsiėmimo metu iš kartono, įvairių medžiaginių skiaučių ir siūlų pasigamino po spalvingą Užgavėnių kaukę, su kuria keliaus gąsdinti žiemos.

Sausio 26 d. pirmokai keliavo į Palangos kurorto muziejų. Ten susipažino su kalvyste, apžiūrėjo kalvio V. Mikuckio kūrybos parodą ir dalyvavo įdomioje edukacijoje „Geležis, saulutė ir aš“. Mažieji mokyklos auklėtiniai kruopščiai kirpo, stropiai klijavo ir taip pasidarė po savo įspūdingą saulutę.

Šios edukacinės pamokos ne tik praplėtė pirmokėlių akiratį, bet ir suteikė smagius įspūdžius bei įdomią patirtį.

 

                                                                                               mokytoja M. Petrauskienė