Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Klaipėdoje įvyko profesinio orientavimo renginys - „Studijų regata 24“

Vasario 9 d. Klaipėdoje organizuotas įspūdingas renginys „Studijų regata 24“, kuriame Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su karjeros ugdymo mokytoja dalyvauja kiekvienais metais. Šiemet renginyje dalyvavę mokiniai turėjo galimybę iš arti susipažinti su universitetais, kolegijomis ir profesinėmis mokyklomis, aptarti studijų programas, susirasti informacijos apie priėmimo taisykles, išsiaiškinti, koks yra stojamasis balas, kokie reikalingi egzaminai, norit studijuoti pasirinktoje studijų ar mokymo programoje.

Važiuodami namo mokiniai dalinosi savo įspūdžiais: „Tai buvo puiki galimybė susipažinti su įvairiais aukštojo mokslo pasiūlymais“; „Gavau daug naudingos informacijos apie skirtingas studijų programas ir specialybes, ir tai man labai padės ateityje pasirinkti tinkamą studijų kelią.“ Karjeros ugdymo mokytoja mokiniams buvo paruošusi ir užduotis:

1. užpildyti lentelę „Kurią mokymosi įstaigą pasirinkti? “ ;

2. klausimus, kuriuos jie galėjo užduoti parodos dalyviams, siekiant gauti išsamesnės informacijos apie konkrečias studijų programas ir profesijas;

3. mokiniai turės paruošti švietimo įstaigų pristatymus, kurie bus demonstruojami ir aptariami karjeros ugdymo pamokose.

Šio renginio organizatoriai yra tikrai pasiryžę skatinti ir motyvuoti jaunus ateities profesionalus, siekiant jų karjeros tikslų ir svajonių įgyvendinimo. „Studijų regata 24“ - suteikia daugiau galimybių jauniems žmonėms atrasti savo potencialą ir pasirinkti tinkamą ateities kelią.

Karjeros ugdymo specialistė

Jolanta Liutikienė