Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Viktorina "GELTONA ŽALIA RAUDONA"

Projektas "Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios"

Vasario 12 d. mokyklos aktų salėje būriavosi tikri mūsų šalies patriotai, entuziastingai nusiteikę viktorinoje ,,Geltona, žalia, raudona” pademonstruoti savo žinias apie Lietuvą ir lietuvių kalbą. Vasario 16-osios minėjimui skirtoje tradicinėje viktorinoje mokiniai, dirbdami mišriose 5-8 kl. komandose, varžėsi tarpusavyje, atsakinėdami į žaidimo pagrindu sukurtus ,,Kahoot” viktorinos klausimus. Kiek vėliau dalyvių laukė ir žaibo turnyras ,,100 klausimų apie Lietuvą ir lietuvių kalbą”, kuriame moksleiviai turėjo kuo greičiau pateikti teisingą atsakymą - įvardinti ekrane matomą nusipelniusią Lietuvos istorijai, kalbai ar kultūrai asmenybę, prisiminti lietuvių gramatikos taisykles, įvardinti knygos pavadinimą ar senuosius lietuvių buities daiktus.

Moksleivių sugalvoti komandų pavadinimai neabejotinai byloja apie mokinių išradingumą ir kūrybiškumą: ,,Lietuviai”, ,,Lietuvaičiai”, ,,Žemaitukai”, ,,Šokoladukai”, ,,Moksliukai”, ,,Betmenės” ir netgi ,,Klumpės”. Trečiasis etapas pareikalavo smulkiosios tautosakos žinių - mokiniai stengėsi atverti mįslių ir patarlių lobynus. Tikimės, jog šioje viktorinoje moksleiviai sužinojo daug naujos informacijos, pasikartojo jau išmoktus dalykus, gerino bendradarbiavimo su kitų klasių mokiniais įgūdžius. Renginio dalyvių ir žiūrovų akis džiugino ir viktorinos vedėjos (istorijos bei dorinio ugdymo mokytojos), pasipuošusios margaspalviais tautiniais kostiumais. Patriotiškumą, meilę savajam kraštui ir gimtajai kalbai puoselėjanti viktorina užbaigiama nugalėtojų komandų apdovanojimais ir sveikinimais!