Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Krepšinio turnyras 3x3

Projektas "Nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios"

Kovo 1 d. Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo surengtos draugiškos Tarptautinės 6-8 klasių berniukų 3x3 krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos berniukų rinktinė komanda, svečiai iš Latvijos Rucavos pagrindinės mokyklos, lydimi fizinio ugdymo mokytojos Egitos Lacės, ir Palangos Vl. Jurgučio progimnazijos auklėtiniai kartu su treneriu Artūru Podlinevu. Sportas neabejotinai vienija atskirus miestus, skatina bendrystę tarp valstybių bei teikia begalę gerų emocijų, tad sportiškai nusiteikę jaunieji krepšininkai buvo pakviesti pademonstruoti savo vieningumą, siekiant bendro tikslo – pergalės rungtynėse.

3x3 berniukų krepšinio varžybose iš viso dalyvavo 5 komandos: 2 Šventosios pagrindinės mokyklos, 2 Palangos Vl. Jurgučio progimnazijos („Olimpas“ ir „Gremlinai“) ir Latvijos Rucavos vaikinų komanda. Pirmieji į kovą aikštelėje stojo Rucavos jaunieji krepšininkai su Palangos „Gremlinais“, kurie nuo pat pirmųjų varžybų minučių rungtyniavo susikaupę ir kontroliavo beveik visą žaidimo eigą, todėl pranoko savo varžovus ir rezultatu 3:12 įveikė svečius iš Latvijos. Kitoje aikštės pusėje taip pat vyko intriguojanti kova. Susitiko abi Šventosios mokyklai atstovaujančios komandos, tad netrūko intrigos ir sportinio azarto. Šventosios mokyklos komandos įrodinėjo savo pranašumą - vos vienu tašku į priekį išsiveržė Šventosios 2-oji berniukų komanda, kurios lyderiu tapo Domantas Žvinklis, ir rezultatu 11:12 iškovojo pergalę. Vėliau rungtynes pratęsė Palangos „Gremlinai“, kurie atkakliai kovojo tiek gynyboje, tiek puolime ir rezultatu 6:1 įveikė savo mokyklos „Olimpas“ krepšininkus. Nespėję atsikvėpti po sunkios kovos Rucavos vaikinai varžėsi su Šventosios 1-ąja komanda. Svečiai iš Rucavos rungtyniavo itin susikoncentravę, tad baigiantis rungtynių laikui sugebėjo įgyti nedidelį pranašumą ir rezultatu 7:6 išplėšė pergalę.                           

Fortūna palankiai šypsojosi Šventosios 2-ajai komandai, kuri varžėsi su Palangos „Olimpas“ krepšininkais ir laimėjo dvikovą rezultatu 7:5. Tačiau ne taip sėkmingai krito metimai Šventosios 1-ajai komandai, kovojusiai su Vl. Jurgučio sportininkais „Gremlinais“. Nors šioje dvikovoje Šventosios mokiniai rezultatyviai mėtė tritaškius, itin geru puolimu pasižymėjo komandos vedlys Tomas Kulvietis, tačiau iki pergalės pritrūko kelių taškų ir galiausiai rezultatu 3:6 teko nusileisti „Gremlinams“.

Rungtynių pertraukos metu visus varžybų dalyvius bei žiūrovus džiugino ne tik puikus šokių kolektyvo „Eglija“ merginų šokis, bet ir taikliausio „snaiperio“ konkursas. Po pertraukos tęsėsi moksleivių krepšinio kovos. Sėkmė šypsojosi Palangos Šventosios 2-ajai komandai ir Palangos „Olimpui“, kurie be didelių sunkumų įveikė kitas krepšininkų komandas. Palangos „Olimpas“ džiaugėsi III-ąja vieta, kurią garbingai iškovojo šie krepšininkai: Algirdas Savickas, Tadas Anusas, Šarūnas Šiurkus ir Mantas Motijaitis. II – oji vieta atiteko taip pat Vl. Jurgučio auklėtiniams, „Gremlinų“ komandai, kuriai atstovavo: Gerardas Grikšas, Pijus Valantinavičius, Ignas Vainikaitis ir Simas Motijaitis. I-ąją vietą šį kartą pelnytai iškovojo Šventosios mokyklos 2-oji komanda: Domantas Žvinklis, Oskaras Uždavinys, Lukas Kikilas ir Kasparas Jucys.

 

Varžybų pabaigą vainikavo apdovanojimai, atminimo dovanėlės ir padėkos žodis: „Pažadu, kad tokių susitikimų Šventosios mokyklos sporto salėje laukia dar ne vienas“, - optimistiškai nuteikė renginio organizatorė, fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė, dėkodama visiems krepšininkams bei jų treneriams (Egitai Lacei ir Artūrui Podlinevui), kurie ir padėjo teisėjauti šiose varžybose. Prizininkai ir kiti varžybų dalyviai buvo apdovanoti atitinkamų spalvų medaliais, o daugiausiai tritaškių įmetusiam krepšininkui iš Palangos Mantui Motijaičiui atiteko nugalėtojo taurė. Puikiai nusiteikę, plačiai besišypsantys ir medaliais pasipuošę moksleiviai įsiamžino bendroje nuotraukoje.