Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

"Kad giria žaliuotų"

Balandžio 20 d. Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos 5 ir 7 klasių mokiniai kartu su Kretingos miškų urėdijos, Darbėnų girininkijos, miškininkais dalyvavo kasmetinėje medelių sodinimo šventėje – Nacionalinis miškasodis. Kasmet akcija „Kad giria žaliuotų“ suburia Lietuvos gyventojus, mylinčius gamtą bei norinčius prisidėti prie šalies miškingumo didinimo ir išsaugojimo ateities kartoms. Šiais metais miškasodis kviečia švęsti Lietuvos dainų šventės šimtmetį ir pasodinti medžius 100-e Lietuvos girių.

Šventosios mokyklos auklėtiniai dar rudenį dalyvavo žingsnių iššūkyje ,,Nueik eglutę”, kurio vienas iš tikslų - žingsniuojant užauginti kuo daugiau virtualių eglučių. Šio iššūkio metu Šventosios mokyklos komandos surinktų virtualių medžių skaičius - dabar Nacionalinio miškasodžio metu ir buvo pasodintas Kretingos rajono giriose.

Tauriam tikslui į miškasodį susibūrė daugiau nei 30 savanorių iš skirtingų miestelių ir apylinkių. Darbėnų girininkijos miškininkai, supažindinę su medžių sodinimo technologijomis bei miškininkų darbu, kartu su mūsų mokyklos mokiniais ir kitais savanoriais pradėjo kilnią misiją – medelių sodinimą. Tą dieną buvo pasodinta daugiau nei 3000 eglučių, pušelių ir kitų įvairių medelių. Toks aktyvus gamtai neabejingų piliečių įsitraukimas parodo, kad mūsų tautą vienija meilė gamtai ir dainai.