Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Spaudos atgavimui – 120! (renginių sąrašas)

„Lietuva skaito“ – tai visuomeninis renginys ir skaitymo skatinimo akcija gegužės 7 d., kai Lietuva mini Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Kviečia visas Lietuvos mokyklas prisijungti ir kartu švęsti visą gegužę! Šventosios pagrindinė mokykla taip pat jungiasi prie šios akcijos ir dalyvauja nuotolinėse pamokose.

Nuotolinės pamokos:

Gegužės 8 d. 11:00 val. 1-5 kl: Leidykla „Misteris Pinkmanas“ apie knygą „Mergaitė su šautuvu“ (dalyvauja knygos autoriai Marius Marcinkevičius ir Lina Itagaki.

Gegužės 9 d. 10:00 val. 1-4 kl.: Nuotolinė pamoka su leidykla „Žalias kalnas” ir rašytoja Ilona Ežerinyte.

Gegužės 13 d. 10:00 val. 5-8 kl.: Knygos leidyba: nuo idėjos iki knygų lentynos (Pamoka su vaikų ir paauglių knygų leidėja Audrone Macijauskiene.

Gegužės 16 d. 11:00 val. 3-6 kl.: Kaip leidyklos renkasi, kokias knygas leisti ir knygos „Plastikiniai chuliganai“ gimimas (Leidyklos „Tikra knyga“ projektų vadovė Daiva Rudytė).

Gegužės 21 d. 10:00 val. 5-8 kl.: Slaptas knygų gyvenimas: ko nemato ir nežino knygų skaitytojai (Danguolė Kandrotienė, leidykla „Debesų ganyklos“).