Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“

Nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“

Saulėtą gegužės 13 d. pirmos klasės mokiniai nekantravo susipažinti su Beno šeimos svetingumo verslu Šventojoje. Beno šeima pasiruošė pristatyti administratorės, kambarinės, aplinkos prižiūrėtojo, gyvūnų prižiūrėtojo, padavėjo profesijas.

Mokiniams buvo paruoštos užduotys: sodinti, laistyti gėles, užvilkti patalynę ir gražiai pakloti lovą, padėti švarius rankšluosčius, šerti sodyboje esančius gyvūnus: papūgą, lamas, triušius, dekoratyvinius paukščius (povus, fazanus, vištas), egzotines žuvis. Sodybos šeimininkai kantriai ir nuoširdžiai pasakojo mokiniams apie svetingumo verslo kasdienius darbus ir jų svarbą sutinkant poilsiautojus. Išpuoselėtoje aplinkoje mokiniai džiaugėsi turėdami galimybę iš arčiau susipažinti su profesijomis, kurios yra svarbios svetingumo versle. Po darbų sodybos šeimininkai vaišino mokinius vaisiais, sultimis, gardžiais sausainiais, taip pristatydami pirmokams ir padavėjo profesiją. Nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“ suteikia puikią galimybę moksleiviams susipažinti su plačiu profesijų pasauliu, o tokios netradicinės veiklos, kurių metu į ugdymo procesą įsitraukia ir moksleivių tėveliai, kuria gražią bendrystę tarp mokyklos bendruomenės narių.