Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Džiaugėmės gyvūnais

       Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną, spalio 2-3 d. Šventosios pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas edukacinis projektas „Nariuotakojai mokykloje”. Visi džiaugėmės puikia proga iš arčiau susipažinti su vienintele pirmąja per Lietuvą keliaujančia nariuotakojų ekspozicija ir jos mažaisiais gyvūnėliais. Mokinukai susidomėję klausėsi apie vorų gyvenimo būdą, rankomis lietė gyvalazdes. Atsirado drąsuolių, nepabūgusių įkišti delnus ir į kirminų terariumą.

        Antrus metus mūsų pradinukai Pasaulinę gyvūnų globos dieną mini į mokyklą atsivesdami ar atsinešdami savo augintinius. Vaikai mielai pasakojo, kaip jų namuose atsirado mylimas gyvūnėlis, ką jis mėgsta, kuo įdomus.

    Mokyklos kieme tą dieną buvo didelis šurmulys. Žiūrint į nuostabius globotinius, džiaugsmingai žibėjo vaikų akutės, mokytojų ir tėvelių veidus puošė šypsenos.

        Tiems, kurie augintinio dar neturi, bet jo labai norėtų, primename – šeimininką trokšta turėti  daugybė beglobių gyvūnėlių.