Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Judėjimas - sveikata

        Spalio 9 d. visi Šventosios pagrindinės mokyklos 1-9 klasių mokiniai ir mokytojai, lopšelio - darželio „Sigutė“ auklėtiniai ir jų auklėtojos dalyvavo Europos judėjimo savaitės bėgime. Drauge su vaikais bėgo ir keletas sportą mėgstančių mamyčių.

        Darželinukai turėjo įveikti 250 metrų trasą. I-IV kl. mokiniai bėgo 500 metrų, V –VI kl. – 1000 metrų, IX kl. ir prie jų prisijungę suaugusieji – 1988 metrų lietuvišką olimpinę mylią.

        Prieš startą visi labai jaudinosi.

     Greičiausias iš ikimokyklinukų buvo Justinas Stončius. Tarp I – IV kl. mokinių priekin išsiveržė Žymantas Budrikas. Greičiausi V-VIII kl. bėgikai buvo Rokas Budrikas ir Kasparas Japertas, IX kl. draugus aplenkė Ugnius Skorupskas. Suaugusiųjų tarpe pirmavo septintoko Ryčio Martūzo mama Agnė.

      Ypatingos pagarbos sulaukė ketvirtokai Mantas Litvinas, Paulius Dejus ir Armandas Šikšnius: jie užsimojo lenktyniauti drauge su vyresniaisiais ir sėkmingai bėgo visą kilometrą.

      Šiame renginyje buvo siekiama ne nugalėti, bet smagiai pasportuoti. Nusiminusių ir liūdinčių nebuvo: pakvėpavimo grynu oru, aktyvaus judėjimo rezultatas - šypsenomis pražydę visų dalyvių ir sirgalių veidai, puiki nuotaika.

      Kūno kultūros mokytojas Kazys Litvinas, apibendrinęs rezultatus, padėkojo visiems už aktyvų dalyvavimą.

       Mokyklos direktorė Valda Šarkienė įteikė diplomus, palinkėjo mažiau sėdėti prie kompiuterio ar televizoriaus ir kuo dažniau išeiti į lauką smagiai pajudėti.