Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Įspūdžiai iš kelionės į Vilnių

       Spalio 19 d. keturiolika VII –IX klasių mokinių su mokytojais Danute Petkiene ir Stasiu Valančausku pabuvojo Vilniuje.

    Aplankę Nacionalinį muziejų, ekskursijos dalyviai pabuvojo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, apžiūrėjo tautos istoriją atspindinčias nuolatines ekspozicijas. Didelį įspūdį paliko rūmų architektūra, reprezentacinės menės su atkurtais istoriniais vėlyvosios gotikos, renesanso ir ankstyvojo baroko interjerais, lobyno salė.

       Nešini kvietimu į BTV laidos ,,Prajuokink mane“ filmavimą, šventojiškiai smagiai keliavo susipažinti su kitu objektu - LNK televizija. Svečius pasitikęs populiarus laidų vedėjas Vytenis Sinkevičius pakvietė apžiūrėti LNK studiją. Buvo įdomu sužinoti, kur ir kaip dirba garso ir vaizdo operatoriai, laidų montuotojai, filmų įgarsintojai, režisieriai, jų asistentai ir kiti žmonės, besirūpinantys, kad mūsų TV ekranus pasiektų kokybiškos, įdomios laidos.

       Patekę į salę, kurioje vyko laidos ,,Prajuokink mane“ filmavimas, mokiniai suprato, koks sudėtingas, daug triūso, kantrybės reikalaujantis televizijos darbuotojų darbas: per vieną dieną tenka nufilmuoti net 5 laidas! Dalyvaudami 2 laidų filmavime, ekskursantai turėjo progą stebėti, kaip profesionaliai dirba tokios TV įžymybės kaip A. Ramanauskas – Greitai, Donalda Mieželytė, Mindaugas Sėjūnas, suprasti, kaip jaudinasi besistengiantys prajuokinti komisiją laidos dalyviai: jiems drebėjo kojos, rankos, virpėjo balsas... Džiugu buvo matyti, kaip žemiečio palangiškio Dovydo Čepio, vaikinuko iš publikos, pasirodymas prajuokino Donaldą ir jam pavyko užsidirbti 100 Lt.! Didelį įspūdį paliko iš Šilalės atvykusio Virginijaus Rudžio, praminto ,,Žemaitijos akmenėliu“, pasirodymas. Šis vyrukas atsitempė į studiją gal kokią toną dekoracijų! Išmoningos šio žmogaus improvizacijos net keturis kartus prajuokino komisiją ir ji maldavo Virginijų atsisakyti penktojo karto... (Viską, jei įdomu, galėsite pamatyti gruodžio mėnesį laidose ,,Prajuokink mane)

       Grįždami namo, ekskursijos dalyviai užsuko į Kauno pramogų centrą ,,Mega“, kur tuo metu vyko Paramos koncerto ,,Gelbėkit vaikus“ tiesioginės laidos filmavimas. Čia vėl buvo proga iš arti pamatyti TV žvaigždes, o vienai aštuntokei pavyko ranka paliesti ,,gyvą Radžį‘‘...

       Ekskursija pasisekė: per trumpą laiką tiek daug pamatyta, sužinota, išgyventa.