Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokiniai mokomi saugaus elgesio

       Džiugu, kad Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas jau kelintus metus rengia akciją „Būk saugus, moksleivi“. Jos metu pradinių klasių mokiniai supažindinami su saugaus elgesio buityje ir gamtoje taisyklėmis, mokomi, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

      Prieš rudens atostogas Šventosios pagrindinės mokyklos pirmokai (mokyt. Rasa Birškuvienė) ir antrokai (mokyt. Rimantė Toliušienė) svečiavosi Palangos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, kur susipažino ugniagesių - gelbėtojų komanda, jų technika ir įranga. Vaikai apžiūrėjo tarnybines patalpas, ugniagesių automobilius. Gelbėtojams leidus, mokiniai su didžiausiu smalsumu lipo į mašinas, džiaugėsi, galėdami pačiupinėti gaisrininkų įrankius.

       Vėliau buvo demonstruojamas mokomasis animacinis filmukas. Priešgaisrinės priežiūros pareigūnė aiškino, kaip išvengti gaisro, kaip reikėtų elgtis jo metu, kodėl pavojinga slėptis po lova ar spintoje. Mokiniai suprato, kad būtina nedelsiant išeiti iš degančios patalpos, išmoko, kaip šauktis pagalbos, kam pranešti apie nelaimę, kuo ir kaip gesinti nedidelį gaisro židinį.

Pradinių kl. vyr. mokytoja Rasa Birškuvienė