Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Krepšinis mokykloje

Lapkričio 18 d. Šventosios pagrindinėje mokykloje vyko I –IX klasių krepšinio fiesta.

I –IV klasių baudų metimo konkurse pirmąją vietą iškovojo ketvirtokas Mantas Litvinas, iš 10 –ies mėginimų sėkmingai įmetęs 5 baudas. Antroji vieta teko pirmokui Titui Butginui, įmetusiam 4 baudas, trečioji – antrokui Mantui Kulviečiui.

V-IX klasių tritaškių iš trijų padėčių konkurse čempiono titulas teko aštuntokui Laurynui Benečiui, antroji vieta – ketvirtokui Mantui Litvinui, trečioji – septintokui Mantui Katkevičiui.

Fiesta baigėsi estafete, kurioje rungtyniavo net šešios komandos: kiekvienoje buvo po tris žaidėjus. Vienas jų turėjo mesti iš po krepšio, kitas – nuo baudos linijos, trečias – iš tritaškio. Komandoms buvo skirta po dvi minutes. Šioje rungtyje trečiąją vietą iškovojo septintokų komanda, pelniusi 20 taškų. Antroji vieta (21 taškas) teko penktokams, o čempionų garbę pelnė aštuntokai, surinkę 23 taškus.

Baudų tritaškių konkurso prizininkai buvo apdovanoti medaliais. Estafetės prizininkai su Šventosios mokyklos taure ,,įsiamžino“ nuotraukoje.

Ikikalėdiniu laikotarpiu dar vyks krepšinio varžybos ,,3-3“, kuriose kovos I –IX klasių sportininkai. Taigi Šv. Kalėdas mūsų krepšininkai pasitiks tikrai su gera nuotaika.