Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tarpmokyklinės futbolo varžybos

    Lapkričio 27 d. Sporto centro salėje vyko 2013 – 2014 moklso metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio futbolo 5x5 tarpmokylinės varžybos.

      Mergaičių gimusių 1999 m. ir jaunesnių grupėje varžėsi Vl. Jurgučio pagrindinės mokylos ir Šventosios pagrindinės mokylos komandos. Rezultatu 2 – 0 nugalėjo mokytojo K. Litvino treniruojamos šventojiškės ir įgijo teisę dalyvauti zoninėse varžybose.

      Nugalėtojų tarpe geriausia žaidėja pripažinta Sandra Maksvytytė, o Vl. Jurgučio komandoje savo žaidimu išsiskyrė Aiva Vaičiūtė.

     Berniukų gimusių 2000 m. ir jaunesnių tarpe rungtyniavo trys komandos: Vl. Jurgučio pagrindinė mokyla, „Baltijos“ pagrindinė mokykla ir Šventosios pagrindinė mokykla.

      Pirmose rungtynėse „Baltija“ 2 -1 nugalėjo Šventąją, o po to lygiomis 1 – 1 sužaidė su Vl. Jurgučio mokykla. Paskutinėse rungtynėse Vl. Jurgučio mokyklos komanda po atkaklios kovos 2 -0 įveikė šventojiškius. „Baltijos“ ir Vl. Jurgučio mokyklų komandos surinko po lygiai taškų ir tik dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumo nugalėjo Vl. Jurgučio mokyklos mokiniai vadovaujami mokytojų R. Pakalniškio ir A. Podlinevo. „Baltija“ liko antra, o Šventoji trečia. Vl. Jurgučio mokyklos berniukai atstovaus Palangai zoninėse varžybose.

     Griausiu žaidėju nugalėtoju tarpe pripažintas vartininkas Jonas Inta. „Baltijos“ komandoje griausiai žaidė Gvidas Janušas, o Šventosios pagrindinės mokyklos gretose geriausiu pripažintas taip pat vartininkas Klaudijus Agurkis.