Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokytojų diena

    Minint Tarptautinę mokytojų dieną, mūsų mokyklos mokytojus nuoširdžiai pasveikino mokiniai: netrūko gėlių, šypsenų, gražių linkėjimų. Mokinių taryba pedagogus pamalonino gardžiu tortu. Sulaukta ir svečių iš Palangos: su gėlėmis ir linkėjimais apsilankė Tėvynės Sąjungos - Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) bei liberalų frakcijų miesto savivaldybės Taryboje nariai.

       IX–X klasių mokiniai tą dieną turėjo progą susipažinti su mokytojo profesija. Pasitardami su įvairių dalykų mokytojais, jie iš anksto pasiruošė vesti pamokas žemesniųjų klasių mokiniams ir sėkmingai šią užduotį įvykdė.

      Visi Palangos miesto pedagogai buvo pakviesti paminėti Mokytojų dieną viloje „Gražina“. Šventinio vakaro metu mokytojams buvo įteiktos padėkos už gerą darbą. Mūsų mokykla apdovanojimams delegavo tikybos vyr. mokytoją Rimą Valantinaitę ir pradinių klasių vyresniąją mokytoją Meilutę Petrauskienę. Mokytojams koncertavo Simonas Donskovas.

Nuotr. Danutės Petkienės