Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokykloje snigo naujienomis

       Gruodžio 4-osios rytą mus pradžiugino ne tik gaivus šaltukas lauke, bet ir neįprastas šurmulys mokykloje. Direktorė Valda Šarkienė su gausiu būriu padėjėjų į biblioteką nešė net dvidešimt penkis sunkius, spaustuve kvepiančius „Visuotinės lietuvių enciklopedijos“ tomus.

        Ši enciklopedija - tai „originalus mokslinis informacinis leidinys, pateikiantis susistemintą informaciją apie pasaulį ir Lietuvą, visatą ir Žemę, pasaulio ir civilizacijos istoriją, visų žemynų tautas ir jų kultūrą, mokslą, ekonomiką, pasaulio religijas, humanistines ir krikščioniškąsias vertybes.“ Manoma, kad tai paskutinė enciklopedija, išspausdinta popieriuje.

     Enciklopedijas išpakuoti ir jas sudėti pagal numeraciją pasisiūlė ketvirtokai Egidija ir Žymantas. Padėjėjai turėjo paplušėti, nes leidinio tomai sveria beveik po du kilogramus. Mokytoja Meilutė Petrauskienė ir bibliotekininkė Zofija Klapatauskienė, patikrinusios mokinių darbą, pripažino, kad šie ketvirtokai ne tik stiprūs, bet ir puikiai pažįsta romėniškus skaitmenis.

       Mokyklos biblioteka praturtėjo dvidešimt penkiomis itin vertingomis, prabangiai įrištomis knygomis.