Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Draugiškos krepšinio rungtynės

Nuo rugsėjo 16 d. prasidėjo „Europos judrioji savaitė“ Į šią sveikatingumo ir sporto akciją įsijungė ir mūsų mokykla.

Jaunieji Šventosios krepšininkai jau kelintus metus draugauja su Vidmantų gimnazijos sportininkais. Rugsėjo 16 dieną vidmantiškiai atvyko pas mus į svečius. Komandų rinktinėse žaidė 5 - 10 klasių mokiniai. Mūsų mokyklos rinktinei atstovavo šeštokas Mantas Litvinas, septintokas Laurynas Narvilas, devintokai Rokas Budrikas, Mantas Katkevičius, Domantas Knieža, Osvaldas Narvilas ir Donatas Zastartas, dešimtokai Klaudijus Agurkis ir Mantas Viršilas.

Rungtynių pradžioje vidmantiškiai išsiveržė į priekį net 9-ių taškų persvara, tačiau šventojiškiai nenuleido rankų ir pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 18:18. Antrajame, trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose pirmaudavo tai viena, tai kita komanda.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 sekundėms, mūsų mokyklos komanda pirmavo 59:58, bet lemtingą momentą „koją pakišo“ pražanga. Vidmantiškiai įgijo teisę mesti baudas ir pelnė tašką. Taip šios draugiškos rungtynės baigėsi rezultatu 59:59.

Džiugu, kad mokiniai ir šauniai pasportavo, ir pabendravo, patyrė gerų emocijų.