Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Pamoka saldainių fabrike

          Sugrįžę po rudens atostogėlių, antrokai ir ketvirtokai kitą mokslo metų etapą „pasisaldino“ edukacine pamoka Klaipėdos saldainių fabrike. 

Konditerijos įmonės UAB  „Roshen“ surengtoje nemokamoje edukacinėje pamokoje vaikai susipažino su karamelės gamyba, išvydo įmonėje gaminamą produkciją.

         Papuošti specialia apranga (chalatais, kepuraitėmis, pirštinėmis ir vienkartiniais bateliais), pirmiausia apsilankėme kino salėje. Ten klausėmės trumpo pasakojimo apie Roshen korporacijos susikūrimą ir žiūrėjome filmuotą medžiagą „Šokolado fabrikas“. Po to keliavome į gamybines patalpas, kur išvydome visą karamelės gamybos procesą. Mums pavyko pamatyti, kaip gaminami saldainiai su vyšnių įdaru bei gaiviai kvepiantys eukaliptų skonio ledinukai.

        Susipažinę su konditerio profesija, skubėjome į karamelės gamybos pamokėlę, kurioje ne tik pamatėme, kokius saldainius gamina įmonė, bet ir patys savo rankomis pasidarėme ledinukų.

         Ekskursijos pabaigoje visi gavome saldžių dovanų.

__________________________ 

http://www.vakarinepalanga.lt/lt/laikrastis/ilgoji_pertrauka