Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Pienas vaikams

Nuo spalio 1 d. mokykloje vėl startavo pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programa "Pienas vaikams", skirta 1 - 4 klasių mokiniams. Programa parengta siekiant pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą. 

"Ši programa – ne tik apie pieną. Ji – apie pieną, jogurtą, sūrį, pasukas ir kitus gardžius pieno produktus, svarbius gerai ir subalansuotai mitybai. Ji taip pat apie tave ir tavo gerovę: gerą maitinimąsi, stiprybę ir sveikatą. Turėdamas daug kalcio, vitaminų, mineralų ir kitų tavo organizmui reikalingų maistingų medžiagų, pienas ir pieno produktai kasdien teikia tau jėgų. Panaršyk po interneto svetainę, sužinok daugiau apie maistinę pieno produktų „galią“ ir pasitikrink savo žinias apie pieną ir pieno produktus" (citata iš nurodytos tinklavietės).

Pastaba. Pasikeitus teisės aktams programa "Vaisiai mokykloms" startuos nuo lapkričio 1 d.