Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokytojo diena buvo smagi visiems

Tarptautinės Mokytojų dienos minėjimui mūsų mokyklos mokinius subūrė mokinių taryba. Aštuntokai buvo įpareigoti rūpintis skelbimu ir plakatais. Dešimtokės puošė mokytojų kambarį: tarsi mažos saulutės jį sušildė oranžiniame fone išrašyti linkėjimai mokytojams. Šios klasės berniukai pasiskirstė, kas ir kurioje klasėje ves pamokas. Visą savaitę jie konsultavosi su mokomųjų dalykų mokytojais. Septintokai ieškojo eilėraščių, ruošė poetinę kompoziciją. Šeštokai gelstančiais lapais ir rudeninių gėlių žiedais padabino salę.

Atėjusius į darbą mokytojus mokiniai pasitiko su gėlėmis, gražiais linkėjimais. Iš dešimtokų parengto ,,Paslaptingojo krepšelio‘‘ kiekvienam mokytojui reikėjo išsiimti „burtą“: linksmą paveikslėlį ar užduotį.

Dešimtokai tą dieną susipažino su mokytojo ,,duona‘‘: jie  susivienijo į „jaunų jų mokytojų“ kolektyvą  ir  vedė matematikos, kalbų, muzikos, biologijos, istorijos pamokas.

Tikrieji mokytojai galėjo pailsėti, pasivaišinti kava. Vadovaujami kolegės Kristinos Rimienės, jie mokėsi darniai padainuoti  gražią dvibalsę dainą. Mokytojus aplankė ir pasveikino Palangos miesto savivaldybės atstovai.

Po pamokų visi susirinko į salę. Septintokai pagerbė Tarptautinę Mokytojų dieną prasmingais posmais ir visų mokinių vardu padėkojo mokyklos pedagogams už triūsą ir meilę.

Mokytojai atliko linksmas užduotis: po vieną žodį sekė pasaką, dainavo, pasakojo juokingas istorijas iš mokyklos gyvenimo. Jie buvo apdovanoti dešimtokių Ievos ir Ugnės keptu gardžiu pyragu.

Šventė baigėsi bendra linksma daina.