Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

In memoriam

 

 

         Su giliu liūdesiu Šventosios pagrindinės mokyklos bendruomenė sutiko spalio 10 – osios rytą. Užgeso ilgamečio mokyklos direktoriaus, mokytojo, kolegos Juozapo Narkaus gyvybė.

J. Narkus gimė 1935 m. liepos 30 d. Kretingos raj. Tarvydų kaime. 1952 m. baigė Darbėnų vidurinę mokyklą, buvo pirmosios laidos abiturientas. Tais pačiais metais įstojo į Klaipėdos mokytojų instituto fizikos – matematikos fakultetą. Mokytoju dirbti pradėjo 1956 m. Pasvalio raj. Krinčino septynmetėje mokykloje. Nuo 1960 – ųjų metų sausio 13 d. įsidarbino Šventosios septynmetėje mokykloje. Nuo 1970 metų vasario 30 d. iki 1992 m. rugsėjo dirbo šios mokyklos direktoriumi. Tuo pat metu dėstė fiziką, matematiką ir kūno kultūrą. Iki 2000 – ųjų metų ėjo direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams pareigas. Su žmona Genovaite užaugino du vaikus, sulaukė keturių vaikaičių.

Tai tik kelios Juozo Narkaus biografijos detalės. Už jų – didis autoritetas visiems ir kiekvienam - profesionalus Mokytojas, dėmesingas Vadovas, puikus Žmogus.

Juozas Narkus buvo paprastas, nuoširdus, charizmatiškas žmogus, turintis subtilų humoro jausmą, tėvišką žvilgsnį ir šypsnį. Būdamas profesionalus pedagogas į platų gyvenimo kelią išleido šimtus mokinių. Kaip mokyklos vadovas pačius aukščiausius reikalavimus kėlė pirmiausia sau, o paskui – kitiems. Su pagarba ir dėkingumu apie jį kalbėjo ir kalbės jo mokiniai, mokytojai, kolegos ir visi šventojiškiai.

Sunkią netekties valandą dalijamės skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius tariame  jo artimiesiems.

Šventosios pagrindinės mokyklos bendruomenė