Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Šeimos sporto šventė 2016

          Ketvirtadienį, gegužės 12 d., mokykloje vyko Šeimos sporto šventė: į ją buvo pakviesti ir mūsų mokinių tėveliai, sesutės, broliai, seneliai.

         Renginys prasidėjo smagiomis pirmų – penktų klasių mokinių bei jų namiškių estafetėmis: rungėsi net 8 komandos. Keturiose rungtyse pirmąją vietą iškovojusi „Greitučių“ komanda pelnė aukso medalius. Antroji vieta ir sidabro medaliai teko „Banginiams“, o tėvelių bei mokinių rinktinės komandos „Šikšniukai“ nariams buvo įteikti bronzos medaliai. Visi kiti buvo pradžiuginti „paguodos“ medaliais.

        Šventės dalyviai vykdė ir metimo į krepšį užduotis. Pirmąją vietą laimėjo „Wariors“ komanda, antrąją – „Cavalier“, o bronzos medalius pasidalino aktyvioji „Šikšniukų“ komanda.

         Kitos rungtys vyko salėje. Čia penktų – dešimtų klasių mokiniai drauge su savo šeimų nariais varžėsi poromis, mėtydami į krepšį ir žaisdami stalo tenisą. Daugiau kaip 2 valandas trukusiame teniso turnyre vaikinų bei merginų kategorijose aukso, sidabro bei bronzos medalius laimėjo penki mūsų mokyklos mokiniai. Merginų grupėje pirmąją vietą pelnė ketvirtoko Jono Bubelio sesuo Kristina.

        Įvairiais prizais buvo apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir visi dalyvavusieji, tad šventės dalyviai išsiskirstė puikios nuotaikos: smagu leisti laiką aktyviai sportuojant ir draugiškai bendraujant. (Olimpinis šūkis - „Svarbu dalyvauti, o ne laimėti“).

Kūno kultūros mokytojas Simonas Jurkus

________________________________________________ 

http://www.vakarinepalanga.lt/lt/laikrastis/ilgoji_pertrauka 

 

Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klaparauskienė
Fotografavo Z. Klaparauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė
Fotografavo Z. Klapatauskienė