Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Draugiškos stalo teniso varžybos

         Gegužės 16 d. mokykloje lankėsi Liepojos sporto mokyklos auklėtiniai. Mūsų mokiniams jie pademonstravo stalo teniso žaidimo techniką ir meistriškumą. Vėliau įsitraukė visi, norintys išbandyti savo jėgas, parodyti stalo teniso žaidimo įgūdžius - vyko draugiškos stalo teniso varžybos tarp mūsų ir Liepojos sporto mokyklų auklėtinių bei mišrių komandų. Taip pat mokiniai dalyvavo ir komandinėse estafetėse. Latvijos - Lietuvos bendraamžiai varžėsi vikrumo bei greito mąstymo rungtyje (vieni svarbiausių dalykų žaidžiant stalo tenisą!) - per trumpą laiką reikėjo kuo greičiau permesti kuo daugiau įvairaus dydžio kamuoliukų į varžovų zoną. Žaidimas - estafetė pasižymėjo ne tik itin greitu fiziniu tempu, bet ir sukėlė audringas dalyvių bei žiūrovų emocijas. Nuskambėjus estafetės pabaigos švilpukui mokytojas Simonas pranešė, jog šįkart laimėjo draugystė! Po rungtynių nugalėtojams buvo įteikti medaliai ir padėkos raštai.

         Tada latvių – lietuvių vaikai apsikeitė atminimo dovanėlėmis ir susitarė susitikti dar ne vieną kartą – draugauti, bendradarbiauti, žaisti stalo tenisą. Prieš išvykdami jaunieji latvių sportininkai klausėsi Mikelio Balčiaus paskaitos apie Šventosios istoriją.

Mokyklos inf.