42-asis Tarptautinis epistolinio rašinio konkursas mus pradžiugino laimėjimu

     Nuo 1971-ųjų epistolinio rašinio konkursas kasmet rengiamas spalio 9 d., minint Pasaulinę pašto dieną. Konkursą organizuoja Pasaulinės pašto sąjungos Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO). Konkurse gali dalyvauti visi jauni žmonės iki 15 metų amžiaus.

     – „Parašyk laišką, kuo brangus vanduo“, - tokia buvo šių metų rašinio tema. Lapkričio - gruodžio mėnesiais mokyklose vyko šio konkurso 1-asis turas. Mūsų mokykloje geriausiais pripažinti šių mokinių rašiniai: Gabijos Petrauskaitės (7 kl.), Erikos Murkšytės (8 kl.) ir Sandros Maksvytytės (8 kl.). Du rašiniai buvo pristatyti į Palangos miesto mokyklų konkursą.

    Palangoje 2-ajame ture vertinimo komisija iš trylikos rašinių kaip geriausią išrinko mūsų mokyklos septintokės Gabijos Petrauskaitės (mokytoja metodininkė Nijolė Šauklienė) rašinį: jam skirta I vieta.

     Rašinys išsiųstas į Vilnių, į 3-iąjį respublikinio konkurso turą.