Baigiamasis projekto ,,Su gintarinėm šv. Kalėdoms, Palanga!“ renginys

         Praėjusių metų pabaigoje startavęs projektas ,,Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!“, kuriame dalyvavo Palangos miesto ir Rucavos (Latvija) pradinių klasių mokiniai, baigėsi gražiu nugalėtojų apdovanojimų renginiu, vykusiu sausio 16 d. Palangos Kurorto muziejuje.

         Visą mėnesį lankytojus džiugino stilizuotos eglutės, padabintos kalėdiniais žaisliukais ir atvirukais, atkeliavusiais iš Palangos bei Rucavos mokyklų. Gražias dekoracijas kruopščiai kūrė ir pagrindiniu projekto privalomu akcentu – gintaru – puošė pradinių klasių mokinukai, padedami ne tik mokytojų, bet ir tėvelių.

         Iš daugiau kaip dviejų šimtų darbelių kompetentinga komisija (tautodailininkai A. Bukauskas, J. ir T. Liutikai, grafikė G. Oškinytė), išrinko pačius originaliausius, daug kruopštaus darbo pareikalavusius vaikų darbelius, ir sausio 16 d. Palangos kurorto muziejuje iškilmingai apdovanojo jų autorius. Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Lietuvos dekoratyvinių balandžių augintojų asociacija kartu su Palangos balandininkų klubu ir šio projekto sumanytoja konkurso dalyviams įteikė papildomus simpatijų prizus. Šventinio renginio metu koncertavo Latvijos Rucavos ir Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai.

         Jaukia ir šilta popiete tradiciškai užbaigtas „Gintarinių Kalėdų“ projektas.

Mokyt. J. Liutikienė