Draugiškos varžybos

     Minint Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16 –ąją, Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko sporto renginys - draugiškos varžybos. Jame dalyvavo 6-10 klasių mokiniai ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai. Šiuo renginiu buvo siekiama, kad vaikai įgytų daugiau pasitikėjimo policija, kad stiprėtų geranoriškas abipusis bendravimas.

     Susirinkusiuosius pasveikino Palangos miesto PK vyresnioji specialistė G. Jociuvienė. Ji pasidžiaugė, kad mokiniai turi galimybę neformalioje aplinkoje susipažinti  su pareigūnais, patarė moksleiviams daugiau domėtis sportu, pozityviai veikiančiu savijautą, stiprinančiu organizmą, o taip pat atitraukiančiu nuo žalingų įpročių.

     Direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Petkienė supažindino dalyvius su rungčių taisyklėmis, o dešimtos klasės mokiniai, vadovaujami Jaunųjų policijos rėmėjų Ievos ir Ugnės, pravedė estafetes. Dešimtokui Juliui Valantinui teko garbė vienoje iš komandų pavaduoti savo tėtį – policijos pareigūną.

     Greičio ir atidumo, lygsvaros išlaikymo, susikaupimo, taiklumo estafetėse policininkai ir mokiniai rungtyniavo bendrose komandose. Vieniems geriau sekėsi varyti lazdomis kamuoliuką, kiti taikliau mėtė į taikinį, tretiems pavyko greičiau įveikti užduotį ,,Išgelbėk porininką“, dar kitiems sekėsi tritaškių rungtyje. Susumavus rezultatus,  kova baigėsi lygiosiomis (62:62). 

     Aistringas mūšis užvirė krepšinio aikštelėje, kur mokinių atstovai Julius, Arnas, Andrius, Osvaldas ir Dovydas stojo prieš policininkų komandą. Pirmąjį kėlinį, visus nustebinę vikrumu, ištverme ir gebėjimu taikliai mėtyti tritaškius, laimėjo mokiniai. Policininkų komandai teko ne juokais paplušėti, kad iškovotų pergalę antrajame kėlinyje. Teisėjas Kazimieras Litvinas pralaimėjusioms komandoms buvo negailestingas:jų nariai turėjo padaryti po 10-15 atsispaudimų.

     Renginys baigėsi mokinių apdovanojimu policijos įsteigtais prizais, kuriuos įteikė Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas. Jis pasveikino visus su Lietuvai reikšminga švente, palinkėjo būti garbingais savo tėvynės piliečiais.