Trečiokai mokslo metų pabaigą vainikavo žygiais

         3 klasės mokiniai mokslo metus užbaigė žygiais - Ištvermės ir Istoriniu. Ištvermės žygis maršrutu Mokykla – Latvijos Respublikos pasienis – Latvijos Nida ir atgal – Mokykla pareikalavo nemažai fizinių jėgų ir ištvermės. Gaivus Baltijos jūros vanduo, geras oras, maudynės  ir vaišės Latvijos Nidoje gyvenančio klasės draugo Jono tėvelių Eberling sodyboje suteikė jėgų iš viso nužingsniuoti 21 tūkst. žingsnių ir įveikti apie 17 km. 

         Tačiau po šito žygio trečiokai nepalūžo ir leidosi į kitą – Istorinį, kuris juos nuvedė prie Senosios Įpilties Pilies kalno – vieno gražiausių ir įspūdingiausių Kretingos rajono piliakalnių, menančio didingą ir tragišką VII – XIII amžiaus pilyje gyvenusių kuršių istoriją. 

         Žygis visada yra puiki mintis, ir nesvarbu, ar jis būtų istorinis, ar ištvermės, drąsos ar pažinimo, jame visada atrandame ir sužinome kažką naujo, neišbandyto, nepatirto. Dalindamiesi žygių įspūdžiais trečiokai sakė, kad tai buvo pačios geriausios mokslo metų dienos! 

         Išsiskirdami vasarai vieni kitiems palinkėjome dar daugiau keliauti, atrasti ir aplankyti naujas vietas, ir užsidegėme viltimi, kad kitais mokslo metais galėsime organizuoti daugiau išvykų savo kraštui pažinti.