Dešimtokai atsisveikino su mokykla

     Birželio 22 d. nuaidėjo paskutinis skambutis mūsų dešimtokams. 70 – toji laida atsisveikino su mokykla. Šiais metais dešimtą klasę baigė12 mokinių. Jiems iškilmingai įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Kažkam tai tik tarpinė stotelė ilgame mokymosi kelyje, o kažkam – ilgesnė pertrauka apmąstymams, kuriuo keliu sukti...

         Pandemija pakoregavo ne tik ugdymo procesą, bet ir mūsų bendruomenės tradicijas. Jau antrus metus neteko mokiniams organizuoti ir švęsti šimtadienio. Pasikeitė ir paskutinio skambučio, paskutinės pamokos paminėjimai. Senas tradicijas keičia naujos, kuriamos čia ir dabar.

         Renginys prasidėjo paskutinio skambučio melodija. Savo mokinius sveikino ir dalinosi atsiminimais pradinių klasių mokytoja Meilutė Petrauskienė, auklėtojos Danutė Petkienė ir Regina Martišienė. Padėkos žodį tarė mokyklos direktorė Valda Šarkienė. Dešimtokų atstovė Violeta Želvytė būsimųjų dešimtokų auklėtojai įteikė ir iškilmingai perskaitė testamentą. Egidija Japertaitė pristatė pateiktį apie dovaną mokyklai – dviejų metų klasės bendro kūrybinio projekto įgyvendinimą - pianiną „Čia mes užaugome“.

         Truputis graudulio, daug atsiminimų ir šilumos.

         Gero skrydžio Jums, mūsų dešimtokai...