Šilti vasaros prisiminimai iš Balsių stovyklos

Kaip ir kasmet pažangiausi mūsų mokyklos moksleiviai turėjo nuostabią galimybę pavasaroti Balsių stovykloje, įsikūrusioje Žemaitijos gamtos prieglobstyje, netoli Virvytės upės. Dalinamės mokinių atsiminimais ir nepamirštamais vasaros įspūdžiais:

,,Nors pandemija ir siautė, šią vasarą vis tiek buvo smagu, nes vasaros pabaigoje stovyklavome Balsiuose. Per devynias ten praleistas dienas mes susiradome naujų draugų, išbandėme daug sporto šakų, atradome naujų hobių ir gerai praleidome laiką. Nuobodžiauti nebuvo kada, nes norėjosi viską išbandyti ir visur sudalyvauti. Mes plaukėme baidarėmis, išbandėme savo jėgas ir drąsą pramogų parke, kuriame laipiojome ir čiuožėme lynais, ir net važiavome motociklu. Nuostabūs stovyklos vadovai neleido net smarkiam lietui sugadinti linksmybių ir visad gebėjo sukurti puikią atmosferą. Šios vasaros dienos, praleistos Balsiuose, prabėgo labai greitai. Tai buvo neabejotinai geriausias vasaros įvykis!” (F. Eglynaitė, 9 kl.)

,,Stovykla - išties šauni, ten susiradau daug draugų, plaukiau baidarėmis ir dalyvavau badmintono sportinėse varžybose. Norėčiau dar kartą ten nuvažiuoti, sutikti tuos pačius vadovus, vaikus. Beje, vakarais linksmai šokdavome diskotekose ir atlikdavome įvairiausias užduotis. Puikiai pamenu, kaip buvo linksma persirengti vyriškais barmenų kostiumais.” (A. Dėjūtė, 5 kl)

,,Balsių stovykloje buvo labai smagu! Ten norėčiau sugrįžti vėl ir vėl... Geriausia tai, jog šioje stovykloje be galo daug skirtingų veiklų: putų šou, baidarių žygiai, diskotekos, filmų vakarai, pokalbiai prie liepsnojančio laužo. Gali išbandyti įvairių būrelių, tokių kaip: tenisas, boulingas, mini golfas, dailė ir net šaudymas. Džiugu, jog stovyklos vadovai buvo labai šaunūs ir draugiški, jie nė vieno vaiko nepalikdavo nuobodžiauti nuošalyje.” (M. Gurinovaitė, 7 kl.)

,,Prisimenu, kaip mes kopėme lynais, plaukėme upe baidarėmis ir maudėmės, džiaugdamiesi vasaros spinduliais. Tikrai labai norėčiau visa tai pakartoti!” (E. Markarjan, 5 kl.)