Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokykloje griausmingai skambėjo Afrikos būgnai

Rugsėjo 8 d. Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos aktų salėje masiškai mušami afrikietiški būgnai sukėlė tiek garso ir virpesio, jog drebėjo net mokyklos sienos ir langai. Tądien mokykloje besisvečiuojantis Martynas Sučyla (perkusininkas, muzikos instrumentų kūrėjas ir meistras) bei Žydrūnas Mockūnas (perkusininkas, autorius ir atlikėjas, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos mušamųjų klasės mokytojas) kartu su mūsų mokyklos auklėtiniais sukūrė išties nepakartojamą būgnų šou.

Šioje netradicinėje egzotiškos muzikos instrumentų pamokoje dalyvavo visi 1-10 kl. moksleiviai. Mintis išlaisvinanti ir atpalaiduojanti Afrikos būgnų galia bei energingi, charizmatiški muzikantai išjudino net ir pačius tingiausius mokinius. Mokyklos ugdytiniai, susėdę ratu, vieningai plojo ir dainavo, ritmiškai atkartodami muzikantų žodžius ir melodijas. Ko gero, moksleivius labiausiai ir sužavėjo galimybė ne tik išgirsti, pamatyti, bet ir patiems prisijungti mušant šiuos afrikietiškus djembe būgnus ir drauge kuriant griausmingą muzikinę fiestą. Nuoširdžiai dėkojame puikiems muzikantams už įsimintiną Afrikos būgnų pamoką.

 

www.svietimo naujienos.lt