Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Balsių stovykla 2022 m.

Jau keletą metų iš eilės stovyklavimas Balsiuose paįvairina mūsų vasarą. Šiemet mūsų (kiek neįprastai maža) grupelė mokinių ir vėl pasinaudojo galimybe nuvykti į šią stovyklą. Nors ten praleidome tik dešimt dienų, tačiau neabejojame, jog įspūdžiai atmintyje dar ilgai išliks. 

Kasdien stovykloje maudėmės Virvytės upėje, plaukiojome baidarėmis, žaidėme ir išbandėme įvairias sporto šakas (tarp jų net beisbolą). Čia susiradome šaunių draugų, patyrėme daug įvairių nuotykių. Taip pat dalyvavome renginiuose ir varžėmės rungtyse, kurios pareikalavo visų mūsų komandinio darbo įgūdžių ir, žinoma, truputėlio sėkmės. O po dienos darbų ir renginių visus džiugindavo diskoteka ar didelis laužas. Tad, nuobodu tikrai nebuvo. Ypač artimai susidraugavome su stovyklos vadovais, kurie buvo supratingi ir iniciatyvūs, kurie visada palaikė puikią atmosferą ir rūpinosi, kad kiekvienas stovyklautojas namo grįžtų kupinas teigiamų emocijų. Vakarais mums būdavo skirtos įdomios užduotys, kurių prizas - leidimas neiti ryte į mankštą, tad visų trokštama privilegija - ilgiau padrybsoti lovoje. Deja, paskutinę dieną išvažiuoti buvo liūdna, nes pačios geriausios vasaros dienos su bendraamžiais praėjo būtent čia, Balsių vasaros stovykloje...

 

Faustina Eglynaitė ir Joris Lekavičius