Tarptautinė mokytojų diena

Šiemet mokytojų dienai skirti renginiai ir sveikinimai prasidėjo kiek anksčiau nei įprasta - jau spalio 4 d. popietę mokytojų laukė ypatingai jautrus ir paslaptingas renginys ,,Atidarykime sveikinimo dėžutę”. Dėžė - šių metų šventės simbolis. Renginio pradžioje šiltus sveikinimo žodžius lietuvių ir ukrainiečių kalbomis mokytojams išsakė mūsų mokyklos ugdytiniai. O po to visų susirinkusiųjų laukė didžioji staigmena – pristatytas smagus šventinis filmukas ,,Mokytojai kalba”, kuriame mūsų mokyklos mokytojai atsakinėjo į įvairius sudėtingus ar net labai keblius klausimus. Stebėdami šį kūrybiškai ir humoristiškai sumontuotą filmuką, visi smagiai kvatojosi ir tikrai ne vienas mokytojas nubraukė juoko ašarą.

Vėliau mokytojų akys sužiuro į scenoje pasirodžiusią mažąją viešnią iš Kinijos, kuri įžengė pasipuošusi it porcelianinė Kinijos lėlytė, rankose laikanti kartoninę sveikinimo dėžę. Mokytojai, suklusę ir kiek nustebę, klausėsi trumpos istorijos - pamokėlės - apie dėžės atsiradimo istoriją, kurios šaknys siekia Senovės Kiniją. Galiausiai ši stebuklinga sveikinimo dėžutė buvo praverta ir visi mokytojai apdovanoti maža mokinių rankų darbo popierine dėžute, kurios viduje slypėjo - graikinis riešutas. Riešutai - simboliniai, o juose dailiai išraižyti linkėjimai mokytojams – originalumo, kūrybiškumo, stebuklų bei optimizmo. 

 Išaušus spalio 5 d. gražiam rudeniškam rytui, mokyklos pirmojo aukšto fojė jau sklandė jaukus ir malonus šurmulys. Vos pravėrus mokyklos duris, skambanti muzika šventiškai nuteikė visą mokyklos bendruomenę. Mokyklos Mokinių taryba puikiai suplanavo šventinę dieną - nuo paruoštų stendų iki kruopščiai suorganizuotų pamokų pradinių klasių mokiniams. Tarptautinės mokytojų dienos proga simbolinėje dėžėje laukė spalvoti palinkėjimai ir padėkos žodžiai mokytojams, mokiniai nuoširdžiai dėkojo už rūpestį, kantrybę, šilumą. Žinoma, vienoje iš dėžių laukė ir saldi dovana. Dėkojame septintos klasės mokiniams, per technologijų pamoką iškepusiems labai gardžius keksiukus, kuriuos ir padovanojo mokyklos pedagogams visų mokinių vardu. Gera nuotaika ir dėmesys sklandė ore, o mokinių šypsenos veiduose, margaspalvės gėlės, šilti apsikabinimai džiugino ir šildė mokytojų širdis visą dieną.