Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Mokykla jungiasi prie projekto „Žalgiris – Tavo mokykloje“!

Šiais mokslo metais mūsų mokykla nutarė prisijungti prie projekto „Žalgiris – Tavo mokykloje!” Tai puiki galimybė moksleiviams apsilankyti didžiausioje Lietuvoje ,,Žalgirio“ arenoje, taip pat smagiai ir turiningai praleisti laiką už mokyklos ribų bei dar geriau pažinti savo bendramokslius. Pagrindinis projekto prizas – Kauno ,,Žalgirio“ komandos vizitas mokykloje. Kad į mokyklą atvyktų visa ,,Žalgirio“ komanda, mokyklos bendruomenė turi lankytis Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse bei rinkti taškus.

Spalio 21 d. popietę Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su lydinčiais mokytojais ir jų tėveliais, pasipuošę žaliai balta atributika, išvyko į Kauno ,,Žalgirio“ areną, kurioje vyko Kauno ,,Žalgirio“ ir Barselonos „FC Barcelona“ įnirtingos krepšinio varžybos. Mokiniai turėjo galimybę ne tik išvysti stipriausius Eurolygos žaidėjus, jų trenerius, bet ir prisijungti prie krepšinio sirgalių, kurie triukšmingai pasitiko Kauno ,,Žalgirį“. Tą vakarą vyko itin intriguojančios ir kvapą gniaužiančios varžybos. Po įtemptos kovos ,,Žalgiriečiai“, palaikomi tribūnose ypatingai gausiai susirinkusių sirgalių, palaužė ,,Barceloną“ ir iškovojo pergalę rezultatu 73:72. Vėlyvą vakarą jaunieji krepšinio gerbėjai, kupini džiaugsmo ir pergalės šūksnių, laimingi grįžo namo, tikėdami, kad ,,Žalgiris“ savo pergalių seriją pratęs ir kitose varžybose, o galbūt vieną dieną atvyks net ir į mūsų mokyklą.

 

Eglė Venslauskienė