Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Šventinis karnavalas

Kaip ir kasmet Šventosios pagrindinės mokyklos bendruomenė jau nuo gruodžio pirmosios savaitės palengva ėmė ruoštis gražiausioms žiemos šventėms: langus tradiciškai padabino nuostabūs eglučių karpiniai, margaspalvėmis girliandomis ir žaliaskarėmis eglutėmis papuošti mokyklos koridoriai. Visos šios akį džiuginančios grožybės bei pertraukų metu skambančios šventinės melodijos mokyklą pripildė jaukios kalėdinės dvasios. Taip nepastebimai gretai atkeliavo ir kalėdinių renginių metas.

Gruodžio 22 d. mokykloje skambėjo ypatingai daug juoko - šventinio šurmulio apsuptyje mokytojai ir mokiniai nekantriai ruošėsi kalėdiniam karnavalui. Tądien laukė ir džiugi staigmena – mokyklos teatro studijos paruoštas premjerinis spektakliukas ,,Vėžlio vardas”, kuriame jauniausieji mokyklos ugdytiniai (mokyt. R. Radzevičienė) atskleidė savo teatrinius gebėjimus.

Kasmetinis kalėdinis karnavalas į aktų salę sukvietė visus 5-10 kl. moksleivius, jų auklėtojus bei mokytojus. Žaviosios renginio vedėjos - aštuntokės A. Martišiūtė bei A. Bimbaitė - žiūrovams papasakojo įdomią spalvų istoriją, paaiškino savo suknelių (raudonos ir juodos) simbolinę prasmę.  Šį visų taip lauktą karnavalą pradėjo ir vainikavo smagūs mokinių šokiai (mokyt. E. Venslauskienė), na o renginio eigoje vienas po kito rikiavosi 5-10 kl. kruopščiai paruošti spektakliai, dainos, šokiai ir parodijos. 

Pirmiausia scenon žengė 6 kl. mokiniai, kurie ir patys linksmai trepsėjo, šoko, dainavo ir netgi sniego senį besmegenį privertė ritmiškai linguoti drauge. O kaipgi Kalėdos be Kalėdų senelio palydos? Šiemet septintokai pavirto puikiai koordinuota, juodomis uniformomis pasipuošusia apsaugos komanda, tad galime būti ramūs - šiemet Kalėdų dovanos bus apsaugotos ir tikrai pasieks galutinį tikslą. Labai daug žiūrovų palaikymo sulaukė 8 kl. mokinių paruoštas televizijos šou ,,X Faktorius”, kuriame viskas taip, kaip ir turi būti: ir charizmatiški vedėjai, ir talentų pasirodymai, ir griežta, bet teisinga komisija. Garsiais plojimais ir ovacijomis sutikti ir mūsų mokyklos devintokai, kurie šįkart nepabijojo ir kitus pajuokinti, ir iš savęs pasijuokti.

Penktokai suvaidino šventinį spektaklį, kurio metu išvydome užburiančią Kalėdų dvasią, gražiais kostiumais pasipuošusius elfus, baltąsias snaiges ir net Kalėdas norėjusį pagrobti garsiausią visų laikų piktadarį Grinčą. Laimė, jog penktokų šypsenos, skleidžiama šiluma ištirpdė ir visų susirinkusiųjų, ir net suledėjusią Grinčo širdį. Vyriausieji mokyklos auklėtiniai nukėlė mus praeitin, į linksmąjį disco laikotarpį.  Dešimtokų sukurtos parodijos tikrai pralinksmino, privertė visus prisijungti drauge ir pašokti, ir padainuoti. 

Tą šventinį ketvirtadienio vakarą patirta tiek daug džiaugsmo, tiek daug gerų emocijų, sutikta tiek daug skirtingų personažų ir išgirsta tiek nuostabių istorijų! Nepaprastai smagu, jog mūsų mokiniams ir jų auklėtojams netrūksta kūrybiškumo, idėjų ir talentų, o šis kalėdinis karnavalas puikus viso to įrodymas!