Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Ketvirtokų edukacinė pamoka Klaipėdoje

Gruodžio 9 dieną mūsų klasės mokiniai, lydimi mokytojos Meilutės Petrauskienės, dalyvavo edukacinėje pamokoje Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Tai jau ne pirma mūsų pamoka šiame Klaipėdoje esančiame muziejuje. Šį kartą mums papasakojo, ką anksčiau žmonės veikdavo per adventą, kaip ruošdavosi Kalėdoms. Sužinojome, kokias eglutes puošdavo, kokius advento vainikus pindavo, kaip pasidarydavo eglutės žaisliukus. Išklausę įdomaus pasakojimo, buvome pakviesti ir patys pasigaminti eglutės žaisliuką iš šiaudelių ir vilnonių siūlų. Mums išdalino priemones ir visi kibome į darbą. Iš siūlų darėme kamuoliukus, tuomet juos rišome kartu su šiaudeliais ir taip pasigaminome žaisliukus. Po to dar pamokino, kaip iš dviejų spalvų siūlų pasigaminti angeliuką. Visiems sekėsi puikiai. Pasigaminome po tris žaisliukus.

Po smagios edukacijos pavargę, bet laimingi grįžome į mokyklą. Vienas žaisliukas papuošė klasėje esančią eglutę, o kiti puoš mūsų namų egles. Buvo įdomu sužinoti, kaip iš tokių paprastų priemonių galima pasidaryti tokius gražius papuošimus. 

 

                                                Ketvirtos klasės mokinė Skaistė Vaitkūnaitė