Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tradicinė Užgavėnių šventė – karjeros galimybių kontekste

Karjeros ugdymo specialistė J. Liutikienė ir technologijų mokytojas L. Žulkus kartu su 5 klasės mokiniais nutarė suorganizuoti triukšmingą Užgavėnių šventę mokykloje. Mokiniai patys pasigamino svarbiausią šventės atributą - originalias Užgavėnių kaukes, o technologijų mokytojas pasirūpino tradiciniais instrumentais ir rūbais. 

Karjeros ugdymo specialistė persirengėlių kelionę po mokyklą nutarė įprasminti - supažindino mokinius su mokykloje dirbančiais darbuotojais ir smagiai dainuodami bei šokdami apsilankė jų darbo vietose. Pasipuošę įmantriomis kaukėmis ir itin ryžtingai nusiteikę išginti užsitęsusią žiemą bei darganą mokiniai svečiavosi ir pas direktorę, ir pas pavaduotoją ugdymui, ir pas pavaduotoją ūkio reikalams, aplankė ir buhalterę, bibliotekos vedėją, raštinės administratorę, socialinę pedagogę, specialiąją pedagogę, budėtojus, virtuvės darbuotojus ir jau puikiai pažįstamus dalykų mokytojus. 

O kaipgi Užgavėnės be blynų? Tuo pasirūpino mokyklos valgyklos darbuotojos, kurios visus mokyklos bendruomenės narius vaišino gardžiais karštutėliais blynais. Visą popietę mokykloje sklandė gera nuotaika, skambėjo lietuvių liaudies dainos ir, žinoma, juokas. Šypsenos veiduose bylojo, jog šis siurprizas tikrai nustebino ne vieną mokyklos mokinį ar darbuotoją, o penktos klasės mokiniai tądien turėjo netradicinę ir tikrai įsimintiną technologijų bei karjeros ugdymo pamoką.

 

Karjeros ugdymo specialistė