Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/sventosi/domains/sventosiospm.lt/public_html/includes/menu.inc).

Tarpmokyklinės krepšinio varžybos

Kovo 17 dieną Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko draugiškos tarpmokyklinės krepšinio varžybos, kurias organizavo fizinio ugdymo mokytoja Eglė Venslauskienė. Krepšinio aikštelėje savo jėgas išbandė Šventosios pagrindinės mokyklos ir Palangos Baltijos pagrindinės mokyklos 6-10 klasių krepšininkai. Nuo pat pirmųjų varžybų minučių užvirė atkakli kova abiejose aikštės pusėse. Abi komandos labai stengėsi, tačiau pranašumą turėjo svečiai. Nors šeimininkai sustygavo gynybą, pavykdavo pataikyti ir sudėtingus metimus, deja, pergalės šį kartą iškovoti nepavyko. Rezultatu 51:69 laimėjo Baltijos pagrindinės mokyklos mokiniai.

Ilgosios pertraukos metu abiejų komandų taikliausi tritaškių metikai dalyvavo geriausio ,,snaiperio“ konkurse, kuriame I-ąją vietą iškovojo svečių komandos krepšininkas Jonas Zabitis, per minutę pataikęs net 9 tritaškius. Krepšinio varžybų pertraukėlių metu gerą nuotaiką žiūrovams dovanojo Šventosios pagrindinės mokyklos šokėjos, atlikdamos nuotaikingus šokius. Už teisėjavimą varžybose nuoširdžiai dėkojame Palangos Baltijos pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojui Egidijui Kuktai, dėkojame ir svečiams už galimybę pažaisti kartu draugiškose rungtynėse. Rungtynių laiką fiksuoti padėjo mūsų mokyklos matematikos mokytoja Janina Spučienė, kuriai talkino 7 klasės mokinys Justas Vaitkūnas. Prie organizacinių darbų prisidėjo Faustina Eglynaitė, Aivilė Dejutė, Elzė Ziabliceva.

Gražią krepšinio šventę vainikavo apdovanojimai - po varžybų komandoms įteikti medaliai ir taurės. Šventosios pagrindinės mokyklos krepšininkai pasipuošė II-osios vietos medaliais. Komandos draugiškai dalijosi patirtimi ir įspūdžiais. Džiugu, kad mokiniams noras parungtyniauti dar rusena. Linkime mokiniams atkakliai siekti pergalių ir kitose kovose!